Bodrum’un Tanıtımını Rus Emlak Müşavirleri Yapacak

Yabancı turistlerin göz bebeği olan Bodrum özellikle de Rusların ilgisini çekmeye devam ediyor. Rusların gösterdiği bu ilgiden daha fazla yararlanmak isteyen emlak firmaları yeni bir tanıtım atağına geçti. Kurulan Vaş Bodrum/Sizin Bodrum (bodrum.com.ru) internet portalı ile beraber artık Rus emlak müşavirleri kendi ülkelerinde Bodrum’u tanıtacak. İnternet portalı tarafından organize edilen etkinlik kapsamında Rusya Emlak Müşavirleri Birliği Heyeti Bodrum’a geldi.

Özel Organizasyonda Taraflar Bir Araya Geldi

Bodrum’un Yalıkavak ilçesinde yer alan bir otelde gerçekleştirilen İnvest in Bodrum projesinin tanıtım organizasyonunda hem Rusya’dan hem de Türkiye’den sektörün önemli isimleri katıldı. Organizasyonda Rus kanadından Best Elite Emlak Şirketi Yurtdışı Emlak Departmanı Yöneticisi Natalia Vladimirovna German, Rusya Emlak Müşavirleri Birliği Başkanı Tatyana Yuryevna Demenok, Moskova Üniversitesi’nden profesör- gazeteci Vladimir Vladimiroviç Kravtsov ve Bağımsız Emlak Müşaviri Varden Sosoviç Avaliani katılım gösterdi.

Tatile Gelen Ruslar Yerleşmek İstiyor

Rus kanadı yapmış oldukları görüşmelerde tatil için Türkiye’ye gelen Rus turistlerin büyük bir bölümünün tatilden sonra yerleşik hayata geçmek için taşınmaz almayı tercih ettiklerini dile getirdi. Rusya’da ve Rusça konuşulan tüm ülkelerde kurulan portal tarafından Bodrum’un en iyi şekilde tanıtımı amaçlanırken portal ile beraber Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı ve Bodrum Belediyesi beraber çalışmalar yürütecek. Yine her yıl düzenlenen ortak festivallerle tanıtım faaliyetleri desteklenecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz