Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Hızlı Geçiş Uygulaması

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda yapılacak olan yeni değişiklikler ile yolcuların, yolculuk sürecini kolaylaştıracak yeni hizmetler devreye giriyor.

Hızlı Geçiş Sistemi

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yolcuların yaz aylarındaki yoğunluktan olabildiğince en az düzeyde etkilenmesi ve daha kaliteli bir hizmet alması adına hayata geçirilecek olan fast track yani hızlı geçiş hizmeti ile iç hatlar giden yolcu asma katında bulunan noktadan geçişler yapılabilecek. Ve yolcular asma katta hizmete geçecek olan yerden geçiş yapacak.

Sinyalizasyon Hizmeti

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı terminal binası içerisinde yer alan biniş bankolarının yolculara daha hızlı ve etkili bir hizmet sağlaması adına hayata geçirilecek olan bir diğer uygulama ise sinyalizasyon uygulaması olacak. Söz konusu uygulama sayesinde yolcular, iç ve dış hatlarda check-in işlemlerini gerçekleştirebilmek için kontuar önlerinde sıra beklerken, kontuar üzerindeki yeşil ve kırmızı ışık sayesinde uygun olan kontuarı seçebilecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz