İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafınca Pendik’te hayata geçirilmesi planlanan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro Hattı projesinin 2020 yılının Ağustos ayında tamamlanıp, kullanıma sun

Sabiha Gökçen – Kurtköy Metrosu 2020 Yılında Tamamlanıyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafınca Pendik’te hayata geçirilmesi planlanan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro Hattı projesinin 2020 yılının Ağustos ayında tamamlanıp, kullanıma sunulması bekleniyor.
Proje Bedeli 760 Milyon TL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından planlanan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro Hattı projesinin bedeli 760 milyon TL olarak belirlendi. Metro hattının uzunluğunun 6 kilometre olması ve 3 durak bulunması planlanıyor. Metro hattı için belirlenen istasyonlar; Kurtköy – Yenişehir – Teknopark – Sabiha Gökçen olarak sıralanıyor. Yeni metro hattı aktarma merkezi olacak olup, Kaynarca merkez istasyonuna bağlı olacak.
2020 Yılında Tamamlanıyor
6 kilometre uzunluğunda ve 3 durağı bulunan metro hattı projesinin 2020 yılının Ağustos ayında tamamlanması ve halka hizmete sunulması planlanıyor. Metro hattının hazırlık ve inşaat aşaması esnasında 230 personel, işletme aşamasında da iki hat için toplam 60 personel görevde olacak.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.