Düzce Belediyesi hem düşük fiyatlı hem de düşük peşinatlı konut satışı ile kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen kişilere son derece uygun fiyatlarla seç

Sadece 3.900 TL Peşinatla Belediyeden Ev Satın Alabilirsiniz 
Düzce Belediyesi hem düşük fiyatlı hem de düşük peşinatlı konut satışı ile kaçırılmaması gereken fırsatlar sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen kişilere son derece uygun fiyatlarla seçenek sunan Düzce Belediyesi tarafından satışa sunulan konutların satış başlangıç fiyatı 130 bin lira olarak uygulanıyor. Fiyatların bu kadar düşük bir sınırdan başlatılmasına rağmen satışa sunulan en küçük daire ise 142 metrekareden başlıyor. 

İhale İle Satışa Sunulacak
Mülkiyeti Düzce Belediyesine ait olan 1 adet arsa ve 42 daire belediye tarafından düzenlenen ihale ile satışa sunuluyor. İhalede satışa sunulan 42 daireden en düşük fiyata sahip olanı 130 bin lira olarak açıklanırken en yüksek dairenin fiyatı ise 458 bin 491 lira olarak belirlenmiş durumda. 
Satışta olan tek arsa ise Düzce ilinin Arapçiftliği Mahallesi sınırları içerisinde yer alıyor. Arsanın büyüklüğü 1.097 metrekare, arsa için belirlenen tahmini bedel ise 219 bin 564 lira olarak açıklanırken bu arsa için ihaleye katılmak isteyen kişilerin yatırmaları gereken geçici teminat bedeli 6 bin 586 lira. 
İhale 10 Ekim Tarihinde 
Belirtilen taşınmazların satışları Düzce Belediyesi tarafından 10 Ekim 2017 tarihinde düzenlenecek olan ihale ile gerçekleştirilecek. İhale saat 14:00 itibari ile başlayacak ve 17:25 saatinde sona erecek. Bu süre zarfında ilan edilen taşınmazların satışı gerçekleştirilecek ve hak sahipleri belirlenecek. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.