Şahan Gökbakar’ın Başı Villası İle Dertte

2015 yılında Beşiktaş’ta oldukça lüks bir villa satın alan Şahan Gökbakar villanın tadilatı nedeniyle Beşiktaş Belediyesi ile mahkemelik oldu. Beşiktaş Belediyesi tarafından hakkında “tek katlı olması gereken dairenin usulsüz tadilat yapılarak dublekse çevrilmesi” hakkında şikâyette bulunulan Şahan Gökbakar ise savunmasında değişikliğin tarafından yapılmadığını iddia etti.

Hakkında Beşiktaş Belediyesi’nin yaptığı şikâyet sonucunda İstanbul Kaçakçılık Bürosu tarafından soruşturma başlatılan Şahan Gökbakar yaptığı savunmasında “Daireyi bu hali ile emlakçı aracılığı ile satın aldım ve bu tadilatların hiçbirini ben yapmadım. Zaten daireyi dubleks daire olarak satın aldım. Emlakçıdan bu hali ile satın aldığım daire hakkında yapılan şikâyetleri kabul etmiyorum” dedi. Hakkında açılan soruşturma devam eden Gökbakar için yakınları “emlakçı kazığı” yedi iddiasında bulunurken soruşturmanın emlakçıya kaydırılacağı ve emlakçının konu hakkında savunmasının isteneceği belirtildi.

Türk komedi dünyasının sevilen isimlerinden biri olan ve “Recep İvedik” serisi ile ününe ün katan Şahan Gökbakar en son yaptığı evlilik ile magazin dünyasının gündemini meşgul etmiş ve bu evlilikten doğan çocuğu ile magazin basınında boy göstermişti. Beşiktaş ilçe sınırları içerisinde yer alan lüks villa satıldığı dönemde de ses getirmiş Gökbakar villayı yatırım amaçlı satın aldığını açıklamıştı. Ancak villanın basında yer alması ile beraber Beşiktaş Belediyesi tek katlı daire olarak izin verilen yapının usulsüz olarak iki katlı daireye çevrildiği iddiası ile soruşturma başlatmıştı.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz