Şahan Gökbakar Satılık Villasını Eşine Hediye Etti 

Türkiye’nin en büyük komedyenlerinden biri olan Şahan Gökbakar bir süre önce Rumeli Hisarında yer alan villasını satışa çıkardığı haberleri ile magazin gündemine taşınmıştı. Bekârken oturduğu villasını 4 milyon dolarlık fiyat ile satışa çıkaran Gökbakar istediği fiyat üzerinden alıcı bulamayınca villayı satmaktan vazgeçerek eşine büyük bir jest yaptı ve villayı eşine hediye etti.

4 Milyon Dolarlık Hediye!

Şahan Gökbakar, Selin Gökbakar ile evlenmeden önce oturmuş olduğu Rumeli Hisarındaki villayı ilk etapta satmaya karar vermiş ve villasına 4 milyon dolarlık değer biçmişti. Evlendikten sonra eşi ile Beykoz sınırları içerisinde yer alan Çubuklu’da özel bir siteden 3 milyon dolarlık daireye taşınan Gökbakar çifti son olarak büyük jest haberleri ile gündeme taşındı. İki çocuğa sahip olan çift satışta olan villayı emlakçıdan geri çekerken Şahan Gökbakar villayı eşinin üstüne yapmaya karar verdi. Selin Gökbakar eşinin bu jesti ile son derece mutlu olurken çift şimdi de villa için kiracı aramaya başladı.

Yeni Villa Kiracısını Bekliyor

Satıştan vazgeçen çiftin villayı kiraya vermek istedikleri öğrenilirken villa için istenilen kira dudak uçuklattı. Çiftin villa için kira bedeli olarak 7 bin 500 dolar istedikleri öğrenilirken villanın talibinin çok olduğu da gelen haberler arasında yer alıyor. Şahan Gökbakar’ın kiralama işlemi ile yakından ilgilendiği ve gelen talepleri değerlendirerek karar vereceği belirtiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz