Satılık Mezar İlanı Dikkatleri Çekti!

 

Kayseri’de yaşam süren bir vatandaş sahibinden satılık mezar ilanı ile dikkatleri üzerine çekmiş olup, internet üzerinden verdiği bu ilan üzerine detayı merak konusu olmuştur.

 

Kayseri’de Satılık Mezar İlanı!

 

Kayseri’de yaşamakta olan ve ismini vermek istemeyen bir vatandaş sahibinden mezar ilanı adı altında ilan verdiği gözlemlenmiş olup, bu mezarlığı satışa koyma nedeni olarak ise ekonomik sıkıntısını göstermiştir. 14 yıl önce satın aldığı ve Melikgazi ilçesinde yer alan Küçükali Mahallesi Şehir Mezarlığı içerisinde hemen giriş kapısının yani ana kapının orada bulunan mezarlık internet üzerinden 29 bin TL üzerinden satışa çıkarılmıştır. İlan sahibi mezarlık hakkında krediye uygun olmadığı gibi bilgileri de ilan içerisinde paylaşmıştır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz