Sallanan sandalyeleri ev dekorasyonlarına eklemek ve daha rahat bir nefes almak adına en doğru tercih diyebiliriz. Bütün sallanan sandalyeler konforunuzu mutlaka arttıracaktır…

Sallanan sandalyeler çok eskilerden beri evlerin bir parçası olarak akıllarda yer almıştır. İç ve dış mekanlarda kullanılan bu sandalyelere yaslanıp dinlenmek yada kitap okumak hjatta TV bile izlemek çok keyiflidir. Sizlerde evinizde böylesine bir sandalye alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Bundan biraz bahsedelim…

Sallanan sandalyelerin çok fazla çeşidi bulunuyor. Hemde geleneksel olarak modern tarza kadar hitap edenleri de bulunmakta.

Sallanan sandalye çeşitleri neler?

Bu çeşit sandalye çeşitleri genelde ahşap ve demir malzemelerden yapılmaktadır. İki kavisli bant bacakları altında tutturulur. Böylelikle hem ileri hemde geri sallanmak mümkün olmaktadır. Her aile büyüklerine tam olarak hitap eden bu stiller çok fazla şık duruyor.

Geleneksel sallanan sandalyeler

Geleneksel olanlar ise çok fazla ahşap yapıdan oluşmaktadır. İkinci el mağazalarında daha çok bulunuyor ve evlere vintage bir hava yada ortam katmaktadır.

Ayak uzatılabilen sallanan sandalyeler

Yeni neslin çok fazla tercihi olurken fiyatları ise daha pahalıdır. Genelde ayak uzatma bölümü konforu en üst düzeye çıkarıyor.

Döner sallanan sandalyeler

Bu sandalyeler tam 360 derece dönebiliyor. Bilgisayar ve ofis başında oturan yada çalışanların çok fazla tercih ettiği bir sandalyedir.

Sallanan koltuklar

Dekor anlamında en iyi seçeneklerin başında yer geliyor. Koltuk şeklinde olup konforu da ciddi derecede iyi durumdadır. Deri yada kumaş kaplamaları bulunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz