Gelişen teknoloji her alanda hayatımızı kolaylaştırmaya devam ederken emlak sektörü de bu gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk emlak sites

Sanal Gözlükle Emlak Satışı Başladı
Gelişen teknoloji her alanda hayatımızı kolaylaştırmaya devam ederken emlak sektörü de bu gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk emlak sitesi olma unvanını elinde bulunduran milliyetemlak  tarafından hayata sokulan yeni proje ile sanal gerçeklik gözlüğü olarak ta bilinen VR gözlük ile internet sitesinde ekli olan emlak ilanlarını gezmenize olanak sağlanacak. 
Her ay ortalama 5 milyon kişinin ziyaret ettiği Milliyet Emlak sitesi tarafından gerçekleştirilen proje sayesinde beğendiği her ilanı gidip görmek için zaman ayıramayan kişilere büyük bir kolaylık sunulmuş oluyor. İlanı dilerseniz sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde adeta içindeymişsiniz gibi görmenize olanak sağlanacak ve bu sayede mümkün olan en kolay şekilde en fazla ilanı incelemeniz mümkün kılınacak.
Sanal gerçeklik gözlüğünün yanı sıra siteye iç görünüm, kat planı ve maket görünüm olmak üzere 3 farklı özellik daha eklenecek. Sunulan bu teknolojik özellikten yararlanmak isteyen kişilerin ise Google Cardboard ya da Samsung Gear sanal gerçeklik gözlüklerine sahip olmaları gerekiyor. Sanal gerçeklik gözlüğünüzü taktıktan sonra bu özelliklerin yer aldığı ilanlara giriş yaparak adeta ilanı içindeymiş gibi gezebileceksiniz. Kat planı ve iç görünüm özellikleri ile de desteklenecek olan bu ilanlar sayesinde emlak sektöründe de büyük bir ilke imza atılmış olacak. Diğer büyük emlak sitelerinin de uygulamanın benzerlerine imza atması bekleniyor. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.