Satış Rekorları Kıran Esenler Emlak Konut Evleri!

Emlak Konut GYO Esenler Evleri, her bütçeye göre alternatif barındırıyor olup; cazip ödeme seçenekleri ile de yoğun ilgi topluyor. 2+1 ev tipinden 4+1 ev tipine kadar alternatif bulunduran Esenler Emlak Konut, satış rekorları kırıyor.

Acele Eden Kazanır!

Esenler Emlak Konut, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunarak daire sahibi olmak isteyen vatandaşların işini kolaylaştırıyor ve kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Kalan daire sayısının çok az olması, ev sahibi olmak isteyenlerin acele etmesini gerektiriyor. Esenler Emlak Konut evleri toplam 57 bin metrekarelik alan üzerinde planlanmış olup, 2 bin 373 konut  ve 55 ticari üniteden oluşuyor.

Proje, genel olarak yeşil alandan oluşuyor olup; planlı peyzaj, dinlenme ve çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otopark, asansörle otoparktan katlara ulaşım, mantolama sistemi ve güvenliği ile ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Yapılan Ödeme Kolaylıkları

Peşin Satışlarda

KDV Dahil Satış Bedelinin Nakden ödenmesi durumunda %20 indirim yapılması imkanı sunuluyor.

Artan Faizli Ödeme Seçeneği

KDV Dahil Satış Bedelinin  %5’nin peşin alınması, %5’nin 6. Ayda ara ödeme,%5’nin 18. Ayda ara ödeme , %15’nin 36. Ayda ara ödeme alınması kalan tutar ise %0,50 faiz oranı ile  artan %5  faizle 240 ay vade yapılması gibi kolaylıklar sağlanıyor.

Sabit Ödemeli Seçeneği

KDV Dahil Satış Bedelinin  yüzde 5’nin peşin alınması, yüzde 5’nin 6. Ayda ara ödeme, yüzde 15’nin 36. Ayda ara ödeme alınması kalan tutar ise yüzde 0,50 faiz oranı ile 240 ay sabit ödeme yapılması gibi kolaylıklar sağlanıyor.

Vade Farksız Ödeme

KDV Dahil Satış Bedelinin yüzde 20’nin peşin alınması,  kalan tutar ise 60 ay vade farksız ödeme yapılması gibi kolaylıklar sağlanıyor.

Tüfeli Ödeme

KDV Dahil Satış Bedelinin yüzde 5’nin peşin alınması, yüzde 5’nin 6. Ayda ara ödeme, yüzde 15’nin 36. Ayda ara ödeme alınması kalan tutar ise 240 ay TÜFELİ (Her yıl ocak ve temmuz ayında Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi oranı üzerinde artış yapılması) ödeme yapılması gibi kolaylıklar sağlanıyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz