Scandi Boho Dekorasyonu

 

Dekor değişikliği her zaman insanlara iç açıcı gelmekte olup, değişiklik için bazen nereden başlasam diye düşünülmektedir. Değişik ve sıra dışı dekorasyon isteyen kişiler için bir yenilik olan Minimalist İskandinav dekorasyon, yepyeni bir yaklaşım sunmakta olup, Scandi Boho Dekorasyonu olarak bilinmektedir. Kişisel yaşamınıza yenilikler katarken sizlere özgü bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacak Scandi Boho Dekorasyonu, özgün tarzınızı yansıtacaktır. Scandi Boho yaklaşımı ile sadece birkaç dokunuş ile evinizin havasını tam anlamı ile değiştirecek ve kendinize ve dostlarınıza keyifli bir ambiyans sunacaksınız.

Minimalizmden İlhamı

Minimalizmden ilham alarak dekore ettiğiniz eviniz, sadelikten yana olurken, doğaya saygı duyan bir tema benimsemektedir. Avrupa dekorasyonu son zamanlarda Minimalizmden ilham alarak dekor konusun da kendini geliştirmiş olup, harika tasarımlar ile inanılmaz güzellikler ortaya koymaktadır. Yalınlık, ferahlık, doğallık son zamanlarda Minimalizmden ilham alınarak ortaya çıksa da Scandi Boho dekorasyonu sayesinde bu Minimalizmden alınan ilham bir nebze olsun canlılık kazanmaktadır.

Scandi Boho Dekorasyonu Nasıl Uygulanır?

 

Scandi Boho dekorasyonu ile uyum ortadan kalkmakta olup, parkelerinize uyumlu storlar, koltuklara uyumlu halılar diye düşünmeden serbest bir düşünce yapısı ile evinizi döşemeye ne dersiniz? Scandi Boho dekorasyonu nasıl uygulanır konusunda tüm bunlar devreye alınacak olup, uyumsuzluk sizlere harika bir tasarım sunacaktır. Duvarlarda dokuma halıların olduğu, uyumsuzluğun cazip geldiği ve evinize renk katan, canlılık katan bir tasarım harika olacaktır.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz