Kısa süre önce yayına giren Sefirin Kızı dizisi gündeme bomba gibi oturdu. Başrolde Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. Böylesine güzel bir dizi de bomba ise ev oldu. İşte detaylar…

Destansı bir aşk hikâyesi söz konusu!

Yarıcılık ile uğraşan bir ailenin oğlu olan Sancar küçükken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı Nare’yi görünce direk aşık oluyor. Aslında iki farklı dünyanın insanları olmalarına rağmen birbirlerini çok fazla seviyor ve mücadele ediyorlar. En sonunda ise kız oğlana kaçıyor ama kavuştukları sırada Nare bir anda yok oluyor. Onu daha kimse görmüyor ve duymuyor. Bazıları öldü der bazıları uçtu der.

Asıl konu ise dizide ki ev oldu!

Dizinin konusu olan destansı aşk Bodrum’da muhteşem bir doğa karşısında yer alıyor. Açıkçası Sancar’ın ve ailesinin konak olarak tasarlanan müstakil evi çok fazla dikkat çekmiş durumda. Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan ev fiyatları ise gündemde yerini aldı.

Aralık ayı verilerine baktığımızda Muğla’da ortalama olarak metrekare konut fiyatları 3 bin 243 TL ve 100 mt2’lik bir konutun 243 bin TL ile 400 bin TL arasında olduğu görülüyor. 100 mt2 ortalama bir kira fiyatı ise 1331 TL ve 20 yıl geri dönüş süresi bulunuyor.

Bu bakımdan Bodrum’da bir ev alacaksanız 100 metrekare civarında metre kare fiyatları yaklaşık 6 bin TL civarında. Bu demek oluyor ki 100 mt2 bir evin 430 ile 730 bin TL arasında değiştiğini belirtebiliriz. Kira fiyatları ise 100 mt2 için ortalama 2.700 TL civarında.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz