Ünlülerin artık büyük şehirlerden köylere göç etmesi her geçtiğimiz gün daha fazla yaygınlaşıyor. Bizde sizler için doğaya dönüş yapan ve kendilerine yeni bir hayat çizen o ünlülerden bahsedeceğiz.Şehrin gürültüsünden daralan havasından uzaklaşıp, kafa dinlemek için doğaya ayak basan ünlüler listemizde birçok isim yer alıyor. İşte detaylar…

Son haberlere göre, Özlem Tekin, Ege,Müge Boz, Hayko Cepkin gibi birçok ünlü isim doğal yaşama ilk ayak basan Demet Evgar’ın izinden gittiler…

Avlu dizisinde başrol oynayan ve Muğla’da eski bir köy evini satın alarak gündeme gelmişti. 250 bin TL’ye aldığı evi restore eden oyuncu her fırsatta kaçamak yaparak Muğla’ya gidip kafasını dinliyor ve doğayla iç içe oluyor.

Kafa dinlemek için doğaya sığınan ünlüler dünyasına en ünlü dansçı Burçin Orhon’da katıldı. Hem dans sanatını devam ettirirken, bir yandan da satın aldığı köy evi için restorasyon çalışmalarına katılıyor.

Şehrin gürültüsünden kaçan, doğaya sığınan ünlülerden birisi de Hakan Altun oluyor. Mandıra Filozofu’nu izledikten sonra hemen Bodrum’a yerleştiği öğrenildi.

Doğaya ayak basan bir diğer ünlü isim ise Sinan Albayrak oldu. Oynadığı dizinin finali olduğu gibi, gözünü Kaş’ta açtı ve kendi inşaa etmiş olduğu at çifliğinde yaşamına devam ediyor.

Türkiye güzelleri arasında olan Nazlı Deniz Kuruoğlu’da 1982 yılında Avrupa ve Türkiye güzeli seçilmişti. Kuruoğlu, yeni hayatına Kuşadası’ndaki Caferli köyünde devam ediyor. Butik otel işleten güzel, tam olarak köy hayatı yaşamına kendini adamış durumda.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz