Gayrimenkul sektörü ve inşaat sektörüne değer katmak, kentsel dönüşüm projelerine yeni bir bakış açısı kazandırmak amacı ile gerçekleştirilecek olan Şehrin Yıldızları 2017 – Bursa

Şehrin Yıldızları 2017 – Bursa Gayrimenkul Ödülleri
23 Mayıs Salı gününde, GrandSwiss Belhotel Çelikpalas Hotel’de gerçekleşecek olan Şehrin Yıldızları 2017 – Gayrimenkul Ödülleri için gün sayımı başladı.
Sektörün Önde Gelen Markaları ve Değerli Projeleri
Gayrimenkul sektörü ve inşaat sektörüne değer katmak, kentsel dönüşüm projelerine yeni bir bakış açısı kazandırmak amacı ile gerçekleştirilecek olan Şehrin Yıldızları 2017 – Bursa Gayrimenkul Ödülleri, 23 Mayıs 2017 tarihinde GrandSwiss Belhotel Çelikpalas Hotel’de gerçekleşecek. Organizasyona inşaat sektörünün önde gelen birçok markası başvururken, birçok değerli projeler de adaylığını koydu. Gayrimenkul Ödülleri’nde ülkenin önde gelen, en değerli akademisyenlerinden oluşan bir jüri ekibi bulunuyor.
Teşvik Ortamı Amaçlanıyor
Şehrin yıldızları 2017 – Gayrimenkul Ödülleri hakkında açıklama yapan Uyku Çalışkan, marka projelerinin artmasını ve artan projelerin özgün ve yenilikçi olmasına yönelik teşvik ortamının oluşmasının amaçlandığını şu sözleri ile belirtti; “Ülkemizdeki inşaat sektörü her geçen gün gelişimini sürdürüyor. Bu gelişimle beraber birçok özgün ve yeni projenin hayata geçirildiğini görüyoruz. Böylece gerek üreticiler gerekse de yatırımcılar için markalı projelerin önemi de hızla artıyor. Bizler, Şehrin Yıldızları 2017 Gayrimenkul Ödülleri olarak hem markalı proje üretiminin artması hem de üretilen projelerin özgün ve yenilikçi olması adına önemli bir teşvik ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz” 
Alanında Uzman Jüri Üyeleri
Yarışmada, alanında uzman olan ve akademik kariyeri ile kendini kanıtlamış olan birçok ünlü isim jüri üyesi olarak bulunacak. Kategoriler; konut projeleri, ticari projeler, kentsel dönüşüm ve konsept projeler olarak sınırlanıyor. Davetiye ile katılımda bulunulabilen Gayrimenkul Ödülleri, karşılama kokteyli ile başlangıç yapacak, protokol ve açılış konuşmaları ile devam edecek ve ödül töreni ile son bulacak.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.