Şener Şen Muğla’da 10 Dönüm Arazi Satın Aldı!

Türk sinema ve tiyatro tarihinin usta oyuncusu Şener Şen, son günlerde Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Palamutbükü’nde satın almış olduğu on dönümlük arazi ile gündeme geliyor. Usta oyuncunun arazisinde bulunacak olan ve yapımlarına başlanmış olan site, on dokuz villa ve havuz barındıracak.

Son dönemlerdeki yatırımını gayrimenkule yapan Şener Şen’in, Datça’nın en gözde yerlerinden biri olan Palamutbükü’ndeki on dönümlük arazisi dışında, Rumelihisarı ve Beyoğlu Tomtom Mahallesi’nde iki binası ve Etiler’de de lüks bir dairesi bulunuyor.

Hababam Sınıfı’nın Badi Ekrem’i olarak akıllarda yer edinen Şener Şen’in almış olduğu ödüller arasında, Altın Portakal En iyi Yardımcı Erkek ve En iyi Erkek Oyuncu, Tiyatro ve Sinema Sanatçısı, Altın Portakal Yaşam Boyu Onur Ödülü, Altın Koza Yaşam Boyu Onur Ödülü, Sadri Alışık En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, Yeşilçam En İyi Erkek Oyuncu Ödülü, SİYAD Onur Ödülü ve Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü bulunuyor.

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’nü 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Şener Şen törende yaptığı konuşmada; “Hikayeler hayatı nasıl yaşayabiliriz konusunda bize yol göstericilerdir. Ben canlandırdığım karakterlerin iyiye ve doğruya hizmet etmesi için özenle seçtim. Bir aktör için intihar sayılabilecek uzun yıllar istediğim hikayeyi bekledim. İyiyi, doğruyu ve güzeli arayan toplumların her zaman barış içinde yaşayacağına inandım. Bu ödülü toplumsal barışımıza bir katkısı olması umudu ile kabul ediyorum” şeklinde açıklamada bulunmuştur.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz