Dövülen Seyyar Satıcı Olayı 2017 Video

/ 8 Kasım 2017 / 6 / yorumsuz
Dövülen Seyyar Satıcı Olayı 2017 Video

Geçtiğimiz haftalarda Fatsa ilçesinde zabıtalar tarafından darp edildiği yönünde haberler çıkan ve seyyar satıcı sanılan kişinin iki dolmuş hattı, iki minibüsü, arsaları ve iki apa

Seyyar Satıcı Sanılan Adam Gayrimenkul Zengini Çıktı
Geçtiğimiz haftalarda Fatsa ilçesinde zabıtalar tarafından darp edildiği yönünde haberler çıkan ve seyyar satıcı sanılan kişinin iki dolmuş hattı, iki minibüsü, arsaları ve iki apartmanı bulunduğu öğrenildi.
Kişi Darp Edilmediğini Söyledi
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, seyyar satıcı olduğu sanılan ve zabıta tarafından darp edildiği yönünde haberler çıkan kişinin darp edilmediğini söylediğini belirterek, “Seyyar satıcı olarak lanse edilen şahıs gerek karakol gerekse savcılıkta verdiği ifadesinde darp edilmediğini söyledi. Doktor raporuna göre ise şahsın yaşadığı bir travma sebebiyle burnunun kanadığı, bu tür rahatsızlığından daha önceden şahısta var olduğu belirtiliyor. Dolayısıyla darp olayı söz konusu değildir” açıklamasında bulundu.
Seyyar Satıcı Sanılan Kişinin Mal Varlığı
Başkan Enver Yılmaz, seyyar satıcı olarak bilinen Nihat Karabayı’ın mal varlığını şu sözleri ile açıkladı, “Lise-TOKİ ve Hastane Kurtuluş-Mağazabaşı-Hastane güzergahlarında iki ayrı dolmuş hattı ve iki adet minibüsü, 25 dönüm fındık bahçesi. Yukarı Ardıç Mahallesi’nde tarla, bahçe ve ev tapusu. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde 124 metrekare taban alanlı 5 katlı ev, Şerefiye Mahallesi’nde bitişik nizamlı 3 katlı 185 metrekare taban alanlı ev, Evkaf Mahallesi’nde boş arsa ve Mustafa Kemalpaşa Mahallesi’nde boş arsa.”

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.