Antreler bizim için çok önemlidir. Çünkü Antreler ilk görünen alanlardır ve ilk görünenler akıllarda iz bırakır. Misafirlerinizin aklında iz bırakmak ve şık bir dekor için sizlere bazı ipuçları vereceğiz.

Antrede yer alan askılık veya dolap ile ayakkabılık gibi gereksiz eşyaların olması sizlerin hem görüntünüzü hemde düzeninizi kaybetmenize neden olur. Elbette iyi düzenlenen bir antreye sahip olmanız çok önemlidir. Sizler için şık ve düzenli bir antre hakkında detaylardan bahsedeceğiz.

İşlevsel mobilyaları kullanın!

Antrede yer alana askı ve dolap üstleri kapılardan geçmez. Bu bakımdan eşyaların bırakıldığı bir alan olduğunu belirtelim. Yinede sizler işlevsel mobilyalar ile antrenizin dağınıklığını giderebilirsiniz. Anahtar ve cüzdan hatta ceket ile ayakkabılarınızı organize ürünlerle kullanın.

Depolama alanı oluşturmalısınız!

Çekmece ve konsolların dağınıklık sunacak olan eşyaları sakladığını biliyoruz. Ayakkabılık alırsanız eğer, çekmece olanları tercih edin. Giriş kapısının hemen yanında olabilir. Siz düşünün bence.

Aynalar şart!

Aynalar evinizi daha büyük gösterecek ve daha ışık edecektir. Dışarı çıkmadan önce kendinizi görmenizi ve kıyafet kontrolü yapmanızı da sağlayacaktır.

Kişiselleştirmeye önem verin!

Tüm ihtiyaçlarınızı karşıladıysanız eğer, sizleri yansıtacak aksesuarlar eklemeniz gerekiyor. Unutmayın dekoru oluştururken, aksesuarlar sizin yüzünüzdür. Misafirler halı ve aydınlatma gibi birçok eşyaya önem verirler. Sizlerde bunun farkına varın.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz