Türkiye ilk kez doğa ile mimarlığı Gökyüzü ile Buluşuyor.

Sinpaş’ın 18. Yüzyılda Anadolu Yakası Projesi Gökorman; İstanbul’un Anadolu yakasında, Çekmeköy ormanının yanında Şile yolunda yükseliyor. Dünyada yeni bir tasarım trendine sahip olan Mimari Sinpaş Gökorman, yeşil balkonlara sahip, cephe taşıyor ve doğadan ilham alıyor.

Sinpaş Gökorman, 100 metre yükseklikte bile dokunabildiğiniz dört mevsimlik renk değişimi ile hayallerinizi ve doğayı olağanüstü bir şekilde bir araya getiriyor, rüyalarınıza yelken açan mavi-yeşil bir macera!

1 + 1 daireen farklı yaşam seçenekleriyle 4 + 1 daire tipinde planlanan Çekmeköy Ümraniye’de doğanın yeşil doğasına bakan Gökorman’da karşılaşacak. Gökorman’da  ağaçlar, ahşap balkonlar ve şeffaf odalarla çevrili olsanız da, terasta veya bahçe evinizde ormanda yaşamanın keyfini çıkarabilir veya şeffaf odalı geniş bir balkona sahip olabilirsiniz.

Anadolu yakasının kalbindeki kentsel kimliğinizin yanında doğaya ne kadar yakın olduğunuzu, 420 konuttan oluşan projedeki doğal rekreasyon alanlarıyla hissedeceksiniz. Dış döşemede yüzlerce ağaç ve binlerce bitki ton oksijen üretecek.

Şile’ye giden yol üzerinde olan proje, Çekmeköy-Ümraniye ekseninde olacak; Ataşehir’e 10 dakika, IKEA’ya 4 dakika, Ümraniye – Ümraniye – Çekmeköy – Sancaktepe hattı sadece 4 dakika uzaklıktadır. Köprü ve otoyol bağlantı yollarına kolaylıkla erişilebilen konumu ile İstanbul, Anadolu’daki muhtemel konut projelerine yatırım yapmak için ideal bir yaşam seçeneği sunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz