Site yonetimini yikmak isteyen bir grup

SorularKategori: Genel SorularSite yonetimini yikmak isteyen bir grup
Ceyda sordu 3 sene önce

Merhaba 300 dairelik bir site de genel kurula 6 ay önce seçildim. Yön kur başkanım. Sitede bir grup kat msliklerinden farklı söylemlerle 160 imza toplamislar. Herkese ayrı bir yaln soylenmis.Aidatı dusurucez, demirbaşı dusurucez, yönetim istifa etti yeni yönetim kurucaz ben temsilci yim  vs.. gibi sözlerle topladıkları imzalara 16 kişi kendi aralarında 1.genel kurul diye yazıp cizmisler şimdide çoğunluk aranmadan 2.yi yapmaya çalışıyorlar. İmza verenlerden 15 ı yönetime gelip kandirildik deyip dilekçe bıraktılar. Eminizki diğer imza atanlarında 100 ünden bu sekilde alındı bu imzlar.savcılığa başvurdum şikayet ettim takipsizlik verildi. Noterden bu işin başını çeken 5 kişiye ihtarname çektim. Fakat bi sonuç alamıyorum. 
Yönetim kurulumuz 4 kişi temsilciler 24 toplam son toplnti sayımız 16 temsilci karar defterleri banka hesapları tek yetkili benim. 
Bu kişiler 2 gün sonra uydurma 2. Toplantıyı yapicaklar sitede yönetimde huzur bırakmadılar 
Ne yapabilirim veya o uydurma toplantı dan sonra onlar ne yapabilir acil yardım ederseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz