toki blok yöneticisi ücreti

SorularKategori: Genel Sorulartoki blok yöneticisi ücreti
MURAT YILDIRIM sordu 4 sene önce

Ben 26 Blokluk Elazığ Memur sen Toki konutlarında oturmaktayım.
1-Sitemiz ücret karşılığında Boğaziçi aş tarafından yönetilmekte ve Temsilciler Kurulu tarafından seçilen 3 kişiden oluşan site yönetimimiz var. bunlar kişi başına temsilciler kurulu kararıyla 500.00Tl maaş almakta
Yine temsilciler Kurulu kararı ile 26 blok yöneticisine de aylık 80.00Tl. maaş vermekte. Site yönetimlerinde blok yöneticisinin hiç bir iş yapmamalarına rağmen yapılan bu uygulama yasal mı?
2- Site yönetimimiz Denetleme Kurulunu seçerken 26 Blok denetici sini çağırmadan blok yöneticileri arasında site denetleme kurulunu seçtiler.
daha önceden yapılan seçimlerde 26 blok yöneticisi Site yönetim kurulunu, 26 Blok deneticiside Site Denetleme kurulunu seçiyordu. Blok deneticisi olmadan blok yöneticisi olmuyor. blok deneticilerinin işin içine katılmayışı doğru mu?

VERECEĞİNİZ ÇOK DEĞERLİ BİLGİLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM. İYİ ÇALIŞMALAR.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz