Strada Plus Projesi

Daha önce Akzirve Gayrimenkul tarafından tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilen Strada Bahçeşehir projesinin ikinci etabı olarak kabul edilen Strada Plus Projesi istanbul’un Bahçeşehir ilçesinde yer alıyor.

475 bin metrekarelik büyük bir alanı kapsayacak olan proje hakkında şu ana kadar yapılan detaylı bir açıklama bulunmuyor. Strada Plus Projesi fiyatları 241 bin 500 liradan başlarken 1 milyon 300 bin lira seviyesine kadar yükseliyor. Toplamda 880 adet konutun satışa sunulacağı Strada Plus Projesi teslim tarihi olarak ise 2019 yılının Aralık ayı işaret ediliyor. Toplamda 6 blok üzerine inşa edilecek olan projede en küçük daire 58 metrekare ve en büyük daire 181 metrekare olarak tasarlanıyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz