Sultanbeyli Gayrimenkul Piyasası

Sultanbeyli, gayrimenkul piyasası olarak son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde büyüyen ve değişim gösteren bir bölge. Gayrimenkul yatırımları ile daha da değerlenmesi beklenen ilçe, büyük ve lüks projeler ile inşaat firmalarının ilgisini çekiyor.

Satılık Gayrimenkul Fiyatları

Sultanbeyli’de güncel satılık daire fiyatları, dairenin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterebiliyor. 1+1 büyüklüğündeki dairenin satış fiyatı 170 bin TL’den başlarken, ayrıcalıklarına göre 260 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. 2+1 büyüklüğündeki dairenin satış fiyatı ise 153 bin TL ile 560 bin TL aralığında oluyor. Kalabalık olan ve geniş ev tercih eden aileler için uygun olan 3+1 büyüklüğündeki dairelerin satış fiyatı 125 bin TL ile 590 bin TL arasında olurken, 4+1 büyüklüğünde olanların satış fiyatı ise 225 bin TL ve 850 bin TL arasında değişiyor.

Kiralık Gayrimenkul Fiyatları

Gelişmekte olan Sultanbeyli ilçesindeki kiralık daire fiyatları; binanın yapım yıllına, dairenin özelliklerine, konumuna ve ulaşım imkanlarına göre değişkenlik gösteriyor. 1+1 büyüklüğündeki dairelerin kira bedeli 800 TL’den başlıyor olup bin 500 TL’ye kadar yükselebiliyor. 2+1 büyüklüğündeki dairelerin kira bedeli ise 700 TL’den başlayıp bin 200 TL’ye kadar çıkıyor. Kalabalık olan ve geniş ev tercih eden aileler için uygun görülen 3+1 büyüklüğündeki kiralık daireler de bin 250 TL ile bin 750 TL aralığında bir fiyat ile kiralanabiliyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz