Süper Marka: TOKİ!

Bağımsız marka ölçümleme programı olan Superbrands’in 2016-2017 Türkiye araştırmasında süper marka olarak seçilen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), belirlenen süper markalar arasındaki tek kamu idaresi oldu.

Tüketicinin Desteği ile Süper Marka

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, yaptığı açıklamalar ile tüketicinin desteğinin önemini belirtti. Ergün Turan’ın sözleri; “Farklı sektörlerden 4 bin 988 marka arasından tüketiciler tarafından belirlenen 181 süper marka içinde, TOKİ tek kamu idaresi olarak yer aldı. Yenilediği üretim çizgisiyle tüketiciden destek ve yüksek düzeyde olumlu geri bildirim alan İdaremiz gayrimenkul sektörünün süper markası oldu. Aday markalar, konusunda uzman jüri tarafından değerlendirildi ve 300 marka halk oylamasına kaldı. Çalışmalar sonunda 181 marka, 67 puan barajını aşarak, Türkiye’nin Süper markalarından biri olmaya hak kazandı.”  şeklinde oldu.

Kalitede Referans Olarak Gösterilme Hedefi

Ergün Turan, tecrübe ve birikim ile gelinen aşamanın biraz daha ilerisinde TOKİ’nin kalitede referans olarak gösterileceğini planladıklarını belirterek; “Yakın bir gelecekte TOKİ’nin sektör içinde, hem malzemede, hem işçiliğinde kalitesi ile referans bir kuruluş olacağına inanıyoruz, bu hedefle çalışıyoruz. İdaremizi, bilhassa malzeme ve işçilik alanında hizmet veren firmaların diğer projelerinde referans gösterecekleri bir noktaya taşıyoruz. TOKİ projelerinde yer almış firmaların, bize sundukları ürün ve üretimlerini diğer projelerinde örnek ve referans göstermeleri, İdaremizin önemli bir başarısı olacaktır. TOKİ, yapı ve üretim malzemelerinin yanı sıra mimari, mühendislik ve uygulama disiplinleriyle de örnek kuruluş olacak. Gayretimiz bunun içindir.” açıklamasında bulundu.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM


  1. Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'td_comment' not found or invalid function name in /home/emlakdanismanlar/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 8274

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz