Sur Yapı Lavender Sancaktepe Konut Projesi

Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biri olan Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Lavender Sancaktepe konut projesi İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında bulunuyor. Proje adını aldığı Sancaktepe sınırları içerisinde yer alırken toplam 14 blokta yer alan 535 adet konuttan oluşuyor.

Sur Yapı Lavender Sancaktepe fiyat listesinde uygulanan en düşük fiyat 385 bin liradan başlarken konut fiyatları 837 bin liraya kadar yükseliyor. Projenin bu senenin Kasım ayına kadar tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi beklenirken TEM’e komşu olan projenin lokasyon imkânları da dikkat çekiyor. Üsküdar Çekmeköy metro hattına son derece yakın olan proje bu sayede ulaşımı kolaylaştırırken 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yolu ile proje köprüye geçişi de kolaylaştırıyor.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz