Tapu Kadastro Personel Alımı 2017 İçin Müjdeli Haber Geldi “1500 Kişi Alınacak”

Emlak ve emlak yönetimi mezunlarının son derece uzun zamandır bekledikleri personel alımı için sonunda müjdeli haber geldi. Konu hakkında açıklamada bulunan Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu emlak ve emlak yönetimi bölümünde okuyarak mezun olan kişilerden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kadrolarından 1.500 kişilik kontenjan ayrıldığı ve alımlar için sona gelindiğini duyurdu.

Tapu ve Kadastro Personel Alımı İçin Sona Gelindi

Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünü okuyarak mezun olan kişilerin büyük bir merakla bekledikleri kadrolar ile ilgili olarak sonunda beklenen açıklama geldi. Özel bir televizyon kanalında sunulan programa katılan Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu gelen sorular üzerine personel alımlarında sona gelindiği müjdesini verdi.

Satış Rakamları Tapu Müdürlüklerinin Yükünü Arttırıyor

Son yıllarda sürekli olarak gelişmeye devam eden inşaat sektörü ile beraber artan satış rakamlarına paralel olarak tapu müdürlüklerinin iş yükünün de arttığını dile getiren Tufanoğlu oluşan bu açığın Emlak ve Emlak Yönetimi mezunları ile kapatılacağı müjdesini verdi. 2016 yılında yapılması beklenen alımlar için oluşan birkaç küçük pürüzün de giderildiğini belirten Tufanoğlu alımların her an yapılabileceğini söyledi. Şu anda Maliye Bakanlığı ile yazışmaların devam ettiği ve bakanlığın onay vermesi durumunda hemen alımların gerçekleştirileceği dile getiriliyor. Maliye Bakanlığı cephesinden ise henüz konu ile ilgili bir açıklama yapılmış değil.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM


  1. Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'td_comment' not found or invalid function name in /home/emlakdanismanlar/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 8274

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz