Tapu Sahipleri İçin Teknolojik Ağ Geliyor!

 

Ülkemizde bulunmakta olan 158 milyon tapuyu yönetebilecek kapasitede gelişmiş ve gelişmeye devam eden yaygın şekilde her yerde kullanılabilecek teknolojik ağ oluşumu ile ilgili gelen haberler hız kesmeden devam etmekte olup, buna göre ise Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ (GABORAS) İshak Kurtuluş Altun’dan açıklamalar da ardı ardına geldi. Bireysel veya kurumsal olarak her yatırımcının gerek Türkiye’de gerek dünya üzerinde hiç zorlanmadan ipoteklerini, teminatlarını öğrenebilecekleri hatta onları uzaktan yöneterek alıp satabilecekleri yeni teknolojik ağ kurulduğu ve bunun yakın bir zaman içerisinde sizlere sunulacağı bilgisini verdi. Bu tapu sahipleri için teknolojik ağ, dünya üzerinde her yerde kullanılabilecek olup, birçok mülk sahibinin işini kolaylaştıracaktır.

7/24 Kullanım İmkanı Sunulacak!

 

Teknolojinin gelişmesi ve bu gelişmeden yararlanmak isteyerek, kendilerini geliştirmek hatta bu şekilde yabancılara satışların artması yönünde ekstra bir avantaj sunacak olan teknolojik ağ, yakında kullanıma geçecektir. Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ (GABORAS) Müdürü, İshak Kurtuluş Altun mülk sahipleri için teknolojik ağ sayesinde Türkiye’de yer alan gayrimenkullerin alım ve satımı, kiralaması gibi sizleri Türkiye’ye getirme zorunluluğu yaratacak tüm işlemler artık online ortamda olabilecek. Hem de bu sistemi 7/24 kullanım imkanı bulabilecek olup, işlemlerinizi oldukça rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Aynı zaman da konut, işyeri gibi var olan projelerinize ait gerçek ve şeffaf bilgilerinizi de ulaşım anlık olarak gerçekleştirilebilecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz