Tatil Planlarınızı Değiştirebilirsiniz

Yaz aylarının gelmesi ve sıcaklıkların artması ile beraber şüphesiz ki tatil planları yapılmaya da başlandı. Özellikle tatil bölgelerinde yer alan otellerin durumu ve fiyatları göz önüne alındığında daha makul tercihler de ön plana çıkmaya devam ediyor.

Tatile İçin En Uygun Günlük Kiralık Olan Şehirler

Hal böyleyken Antalya, İzmir, Bodrum, Marmaris gibi popüler tatil cennetlerinde günlük kiralık villaların da önemi günden güne artmaya başlamış durumda. Bu bölgelerde yer alan günlük kiralık evler hem kalabalık bir şekilde tatil yapmanızı hem de kendi evinizde olan rahatlığın aynısını tatil boyunca bulmanızı da mümkün kılan en önemli gelişmelerden bir tanesi. Oldukça fazla sayıda konut sahibinin evlerini kiraya vermesi ile başlayan süreç aslında hem kiracılar için hem de eve sahipleri için karlı bir tatil planını da ortaya koyuyor. Mutfak masrafı, genel giderler haricinde herhangi bir ödeme yapmadığınız zaman tatilinizi rahat ve keyifli bir şekilde sürdürmeniz de mümkün.

İki Şehir Ön Planda

Antalya ilinde Side, Belek, Aksu en uygun günlük kiralık villaları sunarken, İzmir’de ise Çeşme, Alaçatı, Mordoğan gibi bölgeler ön plana çıkmış durumda. Farklı bir tatil yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği günlük kiralık konutlar da talebe göre fiyatlandırma dalgası yaratsalar da genel olarak lüks otellerden daha makul bir gider kalemini beraberinde getiriyor. Aile veya arkadaş tatili arayanlar için bulunmaz bir fırsatın kapılarını da günlük kiralık villalar sonuna kadar aralıyor diyebiliriz.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz