Tekfen Rönesans Projesi

Rönesans Gayrimenkul ile Tekfen Gayrimenkul işbirliği ile gerçekleştirilen TEKFEN Rönesans konut projesi İzmir’in Konak ilçesi sınırları içerisinde bulunuyor. Konak ilçesinin Çınarlı Mahallesinde bulunan proje oldukça tercih edilen karma projeler kategorisinde yer alıyor.

Son derece yeni bir proje olan ve üzerinde çalışmaların devam ettiği Tekfen Rönesans Projesi hakkında ne yazık ki henüz net bir açıklama bulunmuyor. Projede toplamda kaç adet konutun satışa sunulacağı, satış fiyatları, daire tipleri, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi gibi bilgiler hakkında ki açıklamalar merakla beklenen yine projede topraktan satış seçenekleri sunulup sunulmayacağı gibi detaylarda bekleniyor. İzmir’in son derece önemli bir merkezinde yer alan projenin şimdiden yoğun talep görmesine ise kesin gözü ile bakılıyor.

Tekfen Gayrimenkul Grubu ve Rönesans Gayrimenkul Yatırım ortaklığıyla hayata geçecek olan İzmir Karma Kullanım Projesi Türkiye’nin hızlı gelişen ve yüksek potansiyele sahip kentlerinden İzmir’de, şehrin “Yeni İzmir” olarak planlanan yeni iş merkezinde yer almaktadır.

Konsepti ve mimari projesi Emre Arolat’a (EAA Mimarlık) ait projenin, İzmir’in en büyük gayrimenkul geliştirme projelerinden biri olması, şehir siluetinde önemli bir referans noktası ve çekim merkezi oluşturması hedeflenmektedir.

Projenin inşaat faaliyetlerine 2017 yılı içinde başlanması planlanmaktadır.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz