Temaşehir Konya Projesi ile 732 Adet Konut Satıyor

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesi altında Torkam İnşaat markası altında inşa edilen Temaşehir Konya Projesi için ön talep toplama dönemi başladı.

Aynı zamanda Konya’da gerçekleştirilen ilk gelir paylaşım modeli ile gerçekleştirilen projesi olma unvanına sahip olan projede toplam 732 adet konutun satışı gerçekleştiriliyor. Konutların yanı sıra projede 152 adet ticari ünite de bulunuyor. Selçuklu mimarisi esintileri taşıyan projede konut satış fiyatları 315 bin liradan başlarken 1 milyon liraya kadar çıkıyor. Temaşehir Konya konut projesi teslim tarihi ise bu yılın Haziran ayı olarak açıklanıyor. Konya’nın Meram ilçesinde yer alan proje Konta YHT hattı garına da yakın konumda bulunuyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz