Özellikle bu yıl kış çok gel geliyor. Güzel havaları daha fazla değerlendirebiliriz. Aynı anda teras ve verandaları dekore etmemiz gerekiyor. Büyük bir fırsat aslında diyebiliriz.

Bu şekilde güzel havaların keyfini çok daha fazla çıkartmamız mümkün. Açıkçası evinizdeki dış mekan küçük yada büyük olabilir. Ama ne olursa olsun dekorasyonu elden bırakmayın. Değerlendirmek oldukça basit…

Beğenilen mobilya yada dekorasyon ürünlerini almadan önce mutlaka plan yapmanız gerekiyor. Zemin ile duvar yenilikleri için uygun ve yeni malzemeleri araştırın. Bütçenizi asla unutmayın.

İşte sizlerin teras ve verandalarınızı dekor ederken bilmeniz gereken önemli bilgiler…

Plan yapın!

Alışverişinize başlamadan önce kolunuza bir sepet takın. Bu sepete çiçek mobilya veya aksesuarları atmayın. İlk önce alanı nasıl dekor edeceğinizi düşünün. İsteklerinize sahip mi diye alanı bir gözden geçirin.

Araştırma yapın!

Dekorasyon dergilerine bakın. Google’da görsellere bakın. Piterest size en büyük destek. İşinize yarayacak bir çok fikri görebilirsiniz.

Profesyonelleri bulmaya zaman ayırın!

Tadilat konusunda yetenekli misiniz? Eğer yeteneğiniz varsa zemin yenileme ve boya işlerini kendiniz halledin. Ancak kendinize güveniniz yoksa, mutlaka bir usta ile iş birliği yapın.

Bütçenizi hesaplamayı unutmayın!

Dekorasyon planınızı hayata geçirmeden önce mutlaka bütçe planı yapmanız gerekiyor. Çok acele etmenize gerek yok. Uzun bir süre araştırın ve fiyatları da karşılaştırın. Bahçe mobilyaları yaz aylarına göre daha hesaplı olacaktır. Fırsatlara mutlaka göz atın.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz