The Seventy2 Deprem Çantasının Modern Yorumu

Türkiye’nin birinci dereceden deprem riski kuşağında yer alması deprem çantası hazırlamayı zorunlu bir hale getirirken depremin yanı sıra yangın ve sel gibi her türlü doğal felakete karşı önlem alınması gerekiyor. Acil durumlar için hazır çanta üreten pek çok marka bulunurken bu sayede bireysel olarak yapılan hazırlıklarda unutulabilecek önemli malzemelerin tümü tek bir çantada toplanıyor. Bu alanda öne çıkan önemli markalardan biri ise The Seventy2 isimli çantanın da üreticisi olan Amerika merkezli olarak hizmet veren Uncharted Supply olarak kabul ediliyor.

İlk 72 Saat İçin Gereken Her Şey Düşünülmüş

Çanta adını da aldığı ilk 72 saat için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip. Yine çantanın imalatında su geçirmez özel kumaş kullanıldığı için çantayı kullanarak suyun üzerinde de kalabiliyor ve batmıyorsunuz. Su geçirmez özelliği sayesinde çantaya koyduğunuz elektronik eşyalarınız da sudan korunuyor ve hiçbir şekilde olumsuz etkilenmiyor. Yine çantanın askısında da sudan etkilenmeyen bir el feneri bulunuyor ve gece bu feneri kullanarak ihtiyacınız olan aydınlatmayı sağlıyorsunuz.

Son Derece Hafif Tasarımı Kolaylık Sağlıyor

Çantanın kullanıcılara sunduğu bir diğer büyük avantaj ise oldukça hafif olarak tasarlanması ve taşımanın bu sayede kolaylaştırılmış olması. Çantanın içerisinde acil durumlarda kullanım için ihtiyaç duyacağınız pek çok ürünün yer aldığı iki küçük çanta daha bulunuyor. Bunlardan birinde barınma ihtiyaçlarınızda kullanacağınız çadır ve battaniye gibi eşyalar bulunurken diğerinde ise acil tıbbi ihtiyaçlarınız için tıbbi malzemeler bulunuyor.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz