Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 14 ilde olmak üzere toplamda 114 arsayı açık artırma yöntemi ile satışa çıkardı. 114 arsa için yaklaşık olarak 407 milyon TL muhammen bedel s

TOKİ 114 Arsayı Açık Artırmaya Çıkardı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 14 ilde olmak üzere toplamda 114 arsayı açık artırma yöntemi ile satışa çıkardı. 114 arsa için yaklaşık olarak 407 milyon TL muhammen bedel sunuldu.
Açık Artırma 23 Mayıs’ta Yapılacak
Müzayede 23 Mayıs 2017 tarihinde saat 13:30’da Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) Ankara Bilkent’teki merkezinde gerçekleşecek. Açık artırmaya konu olan arsaların, yaklaşık olarak 407 milyon TL muhammen bedeli olup ayrıca toplam olarak da 411 bin 151,65 metrekare büyüklüğü bulunuyor.
Söz konusu arsaların bulunduğu 14 il şöyle sıralanıyor; Adana, Ankara, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Samsun, Siirt, Tekirdağ, Trabzon ve Van.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.