TOKİ 24 İlde 156 Arsayı Satışa Çıkardı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 24 ayrı ilde toplam 1.206.890,63 metrekare büyüklüğünde 156 arsayı açık artırma yöntemi ile satışa sundu. Müzayede 21 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Muhammen Bedel 1.091.000.000 TL

TOKİ, 24 ayrı ilde 156 ayrı arsayı satışa çıkardı. Arsaların yer aldığı iller; Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir,  Giresun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Ordu, Sakarya, Samsun, Siirt,  Tekirdağ ve Van olarak sıralanıyor. Toplam1.206.890,63 metrekare büyüklüğünde olan 156 arsa; konut, ticaret, sanayi, sosyo-kültürel tesis, merkezi iş, tali iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, konaklama tesisi, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, kentsel dönüşüm ve akaryakıt istasyonu niteliğinde oluyor.

21 Aralık 2017 tarihinde saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binasında gerçekleşecek olan müzayede için internet üzerinden canlı yayın da yapılacak.

İstanbul’daki Arsaların Nitelikleri

Başakşehir Kayabaşı’nda özel sağlık tesisi, Hoşdere’de konut, İkitelli’de konut, ticaret, konut dışı kentsel çalışma Kâğıthane’de akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel eğitim, Gaziosmanpaşa’da konut niteliğinde imarlı arsalar.

Ankara’daki Arsaların Nitelikleri

Çankaya’da konut, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Pursaklar Saray’da konut, ticaret, Sincan Alcı ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva’da konut, ticaret, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak Yatıkmusluk’ta merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar.

İzmir’deki Arsaların Nitelikleri

Aliağa’da ve Çeşme Reisdere’de konut niteliğinde imarlı arsalar.

Eskişehir’deki Arsaların Nitelikleri

Odunpazarı’nda konut, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz