TOKİ 3 Binden Fazla Ucuz Konut Müjdesi Verdi

Türkiye’de ucuz konut üretiminde üstlendiği sosyal sorumluluğu yerine getirmeye devam eden TOKİ Nisan ayı içerisinde 3 binden 183 adet ucuz konut ihalesi düzenleyeceği müjdesini verdi.

TOKİ Şile 112 Konut İhalesi

TOKİ İstanbul projeleri arasında yer alan Şile projesinin 3. Etabı için ihale 2 Nisan tarihinde saat 14.30 itibari ile yapılacak. İhale kapsamında 112 adet konutun inşası ve bu konutların çevre düzenlemesi ile alt yapı çalışmaları gerçekleştirilecek.

TOKİ Çorum 357 Konut İhalesi

TOKİ Osmancık projesi kapsamında üretilecek olan 357 adet konut, 1 cami, 1 ticaret merkezi ve altyapı çevre düzenlemeleri için ihale 11 Nisan saat 14.30 itibari ile gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya 111 Konut İhalesi

Konya Kadınhanı TOKİ projesi kapsamında 111 adet konutun yanı sıra 3 adet dükkâna sahip olan ticaret merkez ihalesi 3 Nisan saat 14.30 itibari ile yapılacak.

TOKİ Silivri 758 Konut İhalesi

TOKİ Silivri 2. Etap ihalesi 5 Nisan tarihinde yapılacak. İhale kapsamında 758 adet ucuz konut üretiminin yanı sıra 24 adet dükkân ve birer adet okul ve cami inşaatı gerçekleştirilecek.

TOKİ Çanakkale 183 Konut İhalesi

TOKİ Bayramiç projesi kapsamında 183 adet konut, alt yapı ve çevre düzenlemesi ve büfe inşaatlarını kapsayan ihale 16 Nisan tarihinde yapılacak. Bu projelere ek olarak Nisan ayı içerisinde Kırklareli TOKİ 119 adet, TOKİ Başakşehir 868 adet, TOKİ Tunceli 206 adet, TOKİ Isparta 469 adet konut üretimi için ihaleler yapılacak.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz