TOKİ 345 Lira Taksitle Konut Satacak!

Dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarını sağlamak amacı ile çok sayıda proje gerçekleştiren TOKİ 2018 yılında da bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. 2018 yılı içerisinde toplamda 70 bin adet konut üretmeyi hedefleyen TOKİ, 7 Ocak 2018 tarihine kadar 508 adet konutun satışını gerçekleştirecek.

TOKİ Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap 2. Kısım Satışı

30 Mart 2018 tarihine kadar başvuruların kabul edileceği Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap 2. Kısım konut projesi için 427 adet konutun satışı gerçekleştirilecek. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin satışa sunulacağı projede en düşük konut fiyatı 175 bin 651 liradan başlarken konut fiyatları 284 bin 343 liraya kadar yükseliyor. İsteyen kişiler için sadece yüzde 10 peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunulurken daha uzun vadeli konut almak isteyen kişiler için ise yüzde 20 ve yüzde 25 peşinatlı konut kredisi kullanma seçenekleri de bulunuyor.

TOKİ Yozgat Akdağmadeni Oluközü Orta Gelir Grubu Satışı

TOKİ orta gelir grubu konut projeleri arasında yer alan Yozgat Akdağmadeni Oluközü projesi ile toplamda 24 adet konut satışa sunulacak. Başvurular 30 Mart 2018 tarihine kadar yapılacak. Projede satışa sunulan en düşük konut fiyatı 150 bin 700 liradan başlarken 187 bin 881 liraya kadar yükseliyor.

TOKİ Yozgat Akdağmadeni Oluközü Alt Gelir Grubu Satışı

TOKİ alt gelir grubu konut projeleri arasında yer alan Yozgat Akdağmadeni Oluközü konut projesi ile toplam 57 adet konut satışa sunulacak. 30 Mart tarihine kadar başvurulara açık olan projede 104 bin liradan başlayan konutlar için talep toplanacak ve kura çekilişi ile konutları almak için hak kazanan kişiler belirlenecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz