TOKİ’nin 50 bin konut projesi kapsamında en fazla merak edilen soru kura çekilişinin ne zaman olacağı oluyor. TOKİ kuraları ne zaman çekilecek? İşte TOKİ kuraları hakkında merak edilenler.

TOKİ 50 bin konut projesi halen devam etmekte. Bu zaman zarfında TOKİ’den bir müjde daha geldi. Son haberler TOKİ, 22 ilde 198 işyeri ile 6 ilde de 25 konutu açık arttırma ile satışa sunduğu öğrenildi. Yaşanan tüm bu gelişmeler sonucunda bu süreç hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. TOKİ’nin konutlarına olan ilgi her geçen gün artıyor.

TOKİ Kura Sonuçları Ne Zaman Yayınlanacak?

TOKİ 50 bin konut projesi kura sonuçları ne zaman açıklanacağı merak konusu oluyor. Ancak TOKİ kura sonuçlarının yayınlama tarihi hakkında bir bilgi vermiş değil. Bilinen tek bir durum var oda 19 Nisan’da başvuru süreci bitecek. Kura seçimi ise 19 Nisan’dan sonra yapılacak. TOKİ’nin tarihleri kendi web sitesi üzerinden duyurulacak.

Bu bakımdan şuan için TOKİ 50 bin konut projesi hakkında kura çekim tarihleri henüz belli değil. Kısa süre sonra tam olarak belirlenecektir.

TOKİ 50 bin konut için son başvuru günü ne zaman?

Bir yandan ise TOKİ başvuruları devam ederken, başvuru yapmayan kişilerin merak ettiği bir konu daha yer alıyor. Bu projenin son başvuru günü ne zaman? 50 bin konut projesine son başvurular 11-22 Mart olurken, 25 Mart’ta ise şehit, dul ve yetimlerin başvuru başlamıştı. Tüm başvurular ise 19 Nisan’da son bulacak.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz