TOKİ Adana’ya 627 Konut Müjdesi

Adana’da yeni projeler üretmeye devam eden TOKİ 23 Mayıs 2018 tarihinde 627 adet konut için ihaleye çıkacağını duyurdu. Saat 14:30 itibari ile başlayacak olan ihalede konutların yanı sıra aynı zamanda 22 adet dükkanda yer alacak.

Adana’da kentsel dönüşüm projelerini destekleyen TOKİ bu kapsamda Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan Bey Mahallesi ve Barbaros Mahallesi kentsel dönüşüm ve gelişim projesini hayata geçirecek. Proje oldukça geniş bir alanda yer aldığı için etaplara ayrılacak. 23 Mayıs tarihinde yapılacak olan ihale bu projenin ilk ayağını oluşturacak olan 1. Etap projesini kapsayacak. Yapılacak olan ihale 627 tane konut ve 22 tane dükkandan oluşacak.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz