Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara İli, Mamak İlçesi Anayurt ve Gülseren Mahalleleri için Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 5. Etap için 519 adet konut inşaatının ihalesinin 25 Mart günü gerçekleşeceği açıklandı.

Bu proje hem dar hemde orta gelirli ailelerin ev sahibi olması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından TOKİ başkanlığı ile kentsel dönüşüm çalışmaları olarak devam ediyor. TOKİ, Ankara’lıların kentsel dönüşüm kapsamında Mamak ve anayurt ile Gülseren’de tam 519 konut inşaası sağlanacak. Proje kapsamında alt yapı ve çevre düzenleme de yer alacak.

Ankaralıların heyecanlanmasını sağlayan Mamak ilçesi Anayurt ve Gülseren Mahalleleri Kentsel dönüşüm ve geliştirme kapsamında 5. Etap 519 adet konut inşaası 25 Mart günü gerçekleşecek.

Altındağ’a da 451 yeni konut yapılacak

TOKİ kentsel dönüşüm adı altında Ankara Altındağ Cinderesi’nde 451 konut inşa edecek. TOKİ Altındağ kentsel dönüşüm kapsamında 5 adet dükkan ve 1 adet de cami inşa edeceğini belirtti.

İhale ilanı hakkında:
Ankara İli, Mamak İlçesi Anayurt ve Gülseren Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 5. Etap 519 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 25 Mart 2020 tarihinde saat 14:30’da yapılacağı duyuruldu.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz