TOKİ Denizli Merkezefendi Kayaköy İhalesi Yapıldı

Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği projeleri ile adından söz ettiren TOKİ Denizli projeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Toplamda 1.108 adet konutun inşasını içeren ihale aynı zamanda 26 adet ticari ünite, 2 adet cami ve çevre düzenlemelerini de içeriyor.

İnşa edilecek 1.108 adet konuttan 964 tanesi 2+1 daire seçeneğinden oluşurken geriye kalan 144 adet konut ise 3+1 daire tipinden oluşacak. Denizli’de kaliteli bir yaşam alanının oluşturulmasını amaçlayan TOKİ Merkezefendi konut projesi ile zemin + 4, 5 ve 6 katlı binaların inşaatları gerçekleştirilecek. Su basman seviyeleri doğa taşlarla kaplanacak ve çocuklar için özel oyun alanları ile yeşil peyzaj çalışmaları da gerçekleştirilecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz