TOKİ, Esenler 1. Etap 4. Bölge projesi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Esenler 1. Etap 4. Bölge projesi kapsamında 482 adet konu ve 52 adet dükkan olacak. İşte tüm detaylar…

TOKİ sizlerinde bildiği gibi kısa bir süre önce Esenler 1. Etap 4. Bölge projesi hakkında bir duyuru yaptı. Bu açıklamalardan sonra, Esenler 1. Etap 4. Bölge için 482 konut ve 52 adet dükkanın yer alacağı ortaya çıktı.

37 bin 556 metrekarelik alana kurulacak!

Bunlara ek olarak 72.3 milyon TL yatırım bedeli bulunan Esenler 1. Etap 4. Bölge projesi kapsamında 37 bin 556 metrekarelik alanda boy gösterecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ tarafınca ifade edilen projedeki konutların inşaat ruhsatı almasından hemen sonra, en geç 14 ay içerisinde tamamlanacağı ve vatandaşlara teslim edileceğini dile getirdi.

Bu proje kapsamında mahalle kültürüne önem verilecek ve yatay mimari desteklenecek. TOKİ Esenler 1. Etap 4. Bölge projesi için ihale ise 19 Ağustos 2019’da gerçekleşecek.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz