Toki Haberleri

Toki haberleri kategorimizi inceliyorsunuz. Sayfamızda toki haberleri ile alakalı, ödeme bildirimleri, kampanyalar değişen mevzuatları bulabilirsiniz. Tokinin yaptığı yeni projeleri de bir toki haberi olarak var sayılır. Türkiye genelinde yapılan tüm toki projelerine sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

TOKİ Tapu İşlemleri 2019
TOKİ Tapu İşlemleri 2019 Satışa sunulan TOKİ konutları için başvuruda bulunan ve konut sahibi olmak için hak kazanan kişilerin tapuları borçları sıfırlandığında teslim edilmektedir. Yani TOKİ konut tapuları kişiler evlerinin..
TOKİ Harç Muafiyeti Var Mı?
TOKİ Harç Muafiyeti Var Mı?   Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ özellikle de alt gelir grubu ailelerin ev sahibi olmak için tercih ettikleri konutlar üretmeye devam ediyor.  Peki, TOKİ harç..
Devletten Satılık 2 Milyon Adet Satılık Konut
Devletten Satılık Konutlar!   Konut sahibi olmak isteyen kişiler bu aralar yatırım yapmak veya ev sahibi olmak için kredi yöntemine başvurmadıkları bir gerçektir. Bunun nedeni ise yüzde 3 oranında kredi..
TOKİ İndirim Kampanyası Ne Zaman Başlayacak?
TOKİ İndirim Kampanyası Ne Zaman Başlayacak? TOKİ tarafından bu sene indirim kampanyası için büyük bir yeniliğe imza atılmış ve ikinci kez indirim kampanyası yapılacağı duyurulmuştu. Borcunu erken kapatanlara ya da..
Toki İndirim Kampanyası 2019
Toki İndirim Kampanyası 2019 TOKİ evlerinde var olan kampanyalardan yararlanmak isteyenler özellikle farklı yöntemler ile beraber bu konuda belirli bir avantajı elde etme şansına sahipler. Özellikle gelir bakımından biraz daha..
TOKİ 2. Erken Ödeme Kampanyası Ne Zaman Sona Erecek?
TOKİ 2. Erken Ödeme Kampanyası Ne Zaman Sona Erecek? Borcunu erken ödeyenlere hem belirli oranda indirimden yararlanma hem de borcun tamamının kapatılması durumunda tapularını erken alma imkânı sağlayan TOKİ erken..
Tokiden Sadece 10 Bin Lira Peşinatla Ev Sahibi Olun
TOKİ Ucuz Konut Müjdesi Verdi! Türkiye’de ucuz konut satın almak isteyen kişilerin en büyük umudu olan TOKİ alt gelir grubu konut projeleri ile düşük fiyatlarla konut satıyor. Uzun vadelerle aylık..
TOKİ Konutlarında Artan Enflasyon Farkı Faiz midir?
TOKİ Konutlarında Artan Enflasyon Farkı Faiz midir? Başbakanlığın sunduğu olanaklardan biri olan TOKİ Konutları, gelir seviyesi açısından zor durumda olan vatandaşların ev sahibi olabilmelerine yönelik olarak oluşturulmuştur. Kura usulüne dayanan..
TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm İhalesi İçine Geri Sayım Başladı!
TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm İhalesi İçine Geri Sayım Başladı! İstanbul’da en büyük kentsel dönüşüm alanları arasında yer alan TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm projesinde sona gelindi. Güngören kentsel dönüşüm projesi arasına..
TOKİ’den Ev Almak Caiz mi Cübbeli
TOKİ’den Ev Almak Caiz mi Cübbeli Devlet tarafından dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmaları için geliştirilen projeler kapsamında değerlendirilen TOKİ; kura sonucunda belirli kişilerin, ev bedeli pahası kadar ödeme yapması..