Toki Haberleri

Toki haberleri kategorimizi inceliyorsunuz. Sayfamızda toki haberleri ile alakalı, ödeme bildirimleri, kampanyalar değişen mevzuatları bulabilirsiniz. Tokinin yaptığı yeni projeleri de bir toki haberi olarak var sayılır. Türkiye genelinde yapılan tüm toki projelerine sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

TOKİ 25 İlde Açık Arttırma İle Satışa Çıkıyor
TOKİ 25 İlde Açık Arttırma İle Satışa Çıkıyor Toplu Konut İdaresi yapmış olduğu açıklamada 25 farklı ilde bulunan taşınmazlar için açık arttırma usulü ile satışa çıkacağını duyurdu. Yapılan açıklamada 42..
Doğuda ve Güneydoğuda Toki Projeleri Ne Durumda
  Doğuda ve Güneydoğuda Toki Projeleri Ne Durumda Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Ergün Turan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da hanedan inşaatına 176 bin 311 konut başlandı. TOKİ Başkanı Ergun..
Dikkat Tokiler Elinizden Alınabilir !
  Vali açıkladı, TOKİ evleri tekrar geri alındı! Tunceli’de düşük gelirli vatandaşlar için, TOKİ tarafından hak etmeyen ve usulsüz kullanım sağlayan 33 kişinin konutları geri alındı ​​ve Kura ile Belediye..
Evi Olmayan 3 Milyon Emekliye Bir Müjde Daha Geldi
Evi Olmayan 3 Milyon Emekliye Bir Müjde Daha Geldi Evi olmayan 3 milyon emekli mevcut. TOKİ, emeklileri daire sahibi yapması için konut projelerini hızlandırdı. İşte emeklilerin bütçesine uygun ucuz konut..
TOKİ Şubat Ayında Emeklilere Ucuz Konut Müjdesi Verdi
TOKİ Şubat Ayında Emeklilere Ucuz Konut Müjdesi Verdi Türkiye’de dar gelirli ailelerin konut sahibi olmalarını sağlamaya devam eden TOKİ aynı zamanda engellilere özel konut projeleri ve emeklilere özel konut projeleri..
Ev Almak İsteyenlere Büyük TOKİ Müjdesi!
Ev Almak İsteyenlere Büyük TOKİ Müjdesi! 20 yıla varan vadelerle konut satışı yapan TOKİ sadece 185 liradan başlayan taksitlerle konut satışı yapacağını duyurdu. Toplamda 8500 konut satışının gerçekleştirileceği açıklanırken bunların..
550 Lira Taksitle Ucuz TOKİ Evleri Satışı Başladı
550 Lira Taksitle Ucuz TOKİ Evleri Satışı Başladı Dar gelirlilerin ev sahibi olma hayallerini süsleyen TOKİ geçen sene olduğu gibi 2018 projeleri ile bu senede kaçırılmaması gereken fırsatlar sunmayı sürdürüyor...
2018 Yılında TOKİ İndirim Kampanyası Düzenleyecek Mi?
2018 Yılında TOKİ İndirim Kampanyası Düzenleyecek Mi? Her geçen sene ile beraber ürettiği konut sayısını arttırmayı başaran TOKİ yapmış olduğu satışların tahsilatı için ise 2015 yılından bu yana düzenli olarak..
TOKİ 345 Lira Taksitle Konut Satacak!
TOKİ 345 Lira Taksitle Konut Satacak! Dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmalarını sağlamak amacı ile çok sayıda proje gerçekleştiren TOKİ 2018 yılında da bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. 2018..
Hiç Evi Olmayanlar için 45 Bin Adet Konut Yapılacak
Hiç Evi Olmayanlara 45 Bin Adet Konut Yapılacak Türkiye’de dar gelirli ailelerin konut sahibi olma umutlarını gerçeğe dönüştüren TOKİ 2018 yılı takvimini hazırladı. Toplu Konut İdaresi tarafından belirlenen üretim takvimine..