Toki Haberleri

Toki haberleri kategorimizi inceliyorsunuz. Sayfamızda toki haberleri ile alakalı, ödeme bildirimleri, kampanyalar değişen mevzuatları bulabilirsiniz. Tokinin yaptığı yeni projeleri de bir toki haberi olarak var sayılır. Türkiye genelinde yapılan tüm toki projelerine sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

TOKİ Ödeme Kampanyası İle Yüzde 20 İndirim Müjdesi
TOKİ Ödeme Kampanyası İle Yüzde 20 İndirim Müjdesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından düzenlenen borcunu erken ödeyen kişilere yapılan indirim kampanyası için yeni müjde verildi. TOKİ Başkanı Turan tarafından..
TOKİ Adana’ya 627 Konut Müjdesi
TOKİ Adana’ya 627 Konut Müjdesi Adana’da yeni projeler üretmeye devam eden TOKİ 23 Mayıs 2018 tarihinde 627 adet konut için ihaleye çıkacağını duyurdu. Saat 14:30 itibari ile başlayacak olan ihalede..
TOKİ Şile Projesi İçin Detaylar Açıklandı
TOKİ Şile Projesi İçin Detaylar Açıklandı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ İstanbul’da gerçekleştireceği yeni projesi için ihale aşamasını tamamladığını duyurdu. Yapılan ihale ile beraber TOKİ Şile projesi kapsamında toplamda 112..
KİPTAŞ Silivri’de Sadece 195 Bin Liraya Konut Satacak
KİPTAŞ Silivri’de Sadece 195 Bin Liraya Konut Satacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşları arasında yer alan KİPTAŞ ucuz konut üretimi ile İstanbulluların konut sahibi olmalarını sağlamak amacı ile projeler geliştirmeye devam..
TOKİ Amacından Çıkarıldı, İşletme Haline Getirildi!
TOKİ Amacından Çıkarıldı, İşletme Haline Getirildi! Türkiye’nin ucuz konut üretimindeki markası olarak kabul edilen TOKİ Türkiye genelinde yeni projelerine hiç hız kesmeden devam ediyor. Kuruluş amacı “dar gelirlilere konut üretmek”..
TOKİ Silivri Projesi Hakkında Merak Edilenler
TOKİ Silivri Projesi Hakkında 10 Soru 10 Cevap TOKİ Silivri Projesinde Kaç Konut Yapılacak? TOKİ tarafından İstanbul’un Silivri ilçesinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında toplamda 1.356 adet konut üretimi gerçekleştirilecek. Projede..
TOKİ Şırnak’ta 9 Bin Konut Üretimine Devam Ediyor
TOKİ Şırnak’ta 9 Bin Konut Üretimine Devam Ediyor PKK’lı teröristler tarafından gerçekleştirilen saldırılar sonucunda kullanılamaz hale gelen 9 bin 215 adet konutun Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yenilenme çalışmaları..
TOKİ 3 Binden Fazla Ucuz Konut Müjdesi Verdi
TOKİ 3 Binden Fazla Ucuz Konut Müjdesi Verdi Türkiye’de ucuz konut üretiminde üstlendiği sosyal sorumluluğu yerine getirmeye devam eden TOKİ Nisan ayı içerisinde 3 binden 183 adet ucuz konut ihalesi..
TOKİ Terör Mağdurlarının Yüzünü Güldürecek 25bin Konut Yapılacak
TOKİ Terör Mağdurlarının Yüzünü Güldürecek Hakkâri, Şırnak, Diyarbakır ve Mardin’de yaşanan terör olayları nedeni ile mağdur olan kişilere yönelik olarak TOKİ yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Özellikle de terörden dolayı..
 TOKİ 2018 Projeleri İçin 6,256 Konutu Satışa Çıkardı
 TOKİ 2018 Projeleri İçin 6,256 Konutu Satışa Çıkardı Ev sahibi olma hayalleri kuran dar gelirli ailelerin ve emeklilerin umut ışığı olmaya devam eden TOKİ 2018 yılı içerisinde ilk etapta 6..