Toki Haberleri

Toki haberleri kategorimizi inceliyorsunuz. Sayfamızda toki haberleri ile alakalı, ödeme bildirimleri, kampanyalar değişen mevzuatları bulabilirsiniz. Tokinin yaptığı yeni projeleri de bir toki haberi olarak var sayılır. Türkiye genelinde yapılan tüm toki projelerine sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

Gaziantepte Yeni Toki Projeleri 2017-2018
Tokiden Dar Gelirli Aileler İçin Konut 2018
Ankara Kahramankazan Toki Projeleri 2017-2018
Süper Marka: TOKİ!
Süper Marka: TOKİ! Bağımsız marka ölçümleme programı olan Superbrands’in 2016-2017 Türkiye araştırmasında süper marka olarak seçilen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), belirlenen süper markalar arasındaki tek kamu idaresi oldu. Tüketicinin..
Maltepe Kentsel Dönüşüme Hazırlanıyor
Maltepe Kentsel Dönüşüm’e Hazırlanıyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Maltepe’ye bağlı olan Başıbüyük Mahallesi’nde yapılacak olan kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında toplu konut inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi..
İstanbullular Müjde, Çok Ucuz 2 Bin Konut Yapılacak!
İstanbullular Müjde, Çok Ucuz 2 Bin Konut Yapılacak! İstanbul’da ev sahibi olmak her geçen gün daha da zorlaşırken TOKİ İstanbul projeleri sayı olarak çok az olunca dar gelirli ailelerin konut..
Toki Dar gelirli Vatandaşlar için Evleri
Hükümet çalışmaları hızlandırdı. Özellikle ev fiyatlarının yüksek olduğu kentlerde dar gelirliye uzun vadeli taksitle satılan sosyal konutların artı kiralık olanları da üretilecek. Dar gelirliye ucuz kiralık konut müjdesi Hükümet çalışmaları..
TOKİ Konutları Konutta KDV İndirimi Uygulaması
Yeni getirilen ve konut alımlarında vergi indirimi yapılmasını içeren yeni uygulamanın TOKİ konutlarının fiyatlarını etkileyip etkilemeyeceği büyük bir merak konusu olmuştu. Konu i TOKİ Konutları Konutta KDV İndirimi Uygulamasından Etkilenecek..
Toki Davalarının Durumu
Ülkemizde son yıllarda konut üretimi konusunda pek çok başarılı projeye imza atan TOKİ hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda TOKİ Davaları Azalmaya Devam..
Toki 2017 Projeleri , Toki 2017 Yeni Konutları
Dar gelirli ailelerin de konut sahibi olmasını sağlamak amacı ile pek çok projeye imza atan TOKİ 2017 projeleri için şimdiden düğmeye bastı. Açıklamayı TOKİ adına başkanlık koltuğu TOKİ 2017 Kampanyaları..
Toki Sanayi Siteleri Şehir Dışında Nereye Taşınacak
Uzun zamandır tartışmalara neden olan sanayi sitelerinin şehir dışına taşınması konusunda yetki Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na verildi. TOKİ daha önce Bursa’da gerçekleştirdiği Sanayi Siteleri Şehir Dışına Taşınacak  Uzun zamandır tartışmalara..
Tokiden Ev Alıp Satmak KAr Etmek Yasal mı
Halk arasında “TOKİ kurnazları” olarak ta alınan rantçılar artık TOKİ yönetiminin de hedefinde. Konu hakkındaki şikâyetlerin her geçen gün artmaya devam etmesi ile beraber Başbakan TOKİ Rant Arayanların Peşine Düştü!..
Tapu ve DAsk Birlikte Çalışıyor
Doğal Afet Sigortaları Kurumu ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü arasında olası depremlerden sonra anında müdahaleyi kolaylaştırmak adına “Afet Sonrası Hasarlı Alanlarda Havadan G DASK VE TKGM Arasında Yeni Protokol..