Toki Haberleri

Toki haberleri kategorimizi inceliyorsunuz. Sayfamızda toki haberleri ile alakalı, ödeme bildirimleri, kampanyalar değişen mevzuatları bulabilirsiniz. Tokinin yaptığı yeni projeleri de bir toki haberi olarak var sayılır. Türkiye genelinde yapılan tüm toki projelerine sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

Tokiden Sadece 10 Bin Lira Peşinatla Ev Sahibi Olun
TOKİ Ucuz Konut Müjdesi Verdi! Türkiye’de ucuz konut satın almak isteyen kişilerin en büyük umudu olan TOKİ alt gelir grubu konut projeleri ile düşük fiyatlarla konut satıyor. Uzun vadelerle aylık..
TOKİ Konutlarında Artan Enflasyon Farkı Faiz midir?
TOKİ Konutlarında Artan Enflasyon Farkı Faiz midir? Başbakanlığın sunduğu olanaklardan biri olan TOKİ Konutları, gelir seviyesi açısından zor durumda olan vatandaşların ev sahibi olabilmelerine yönelik olarak oluşturulmuştur. Kura usulüne dayanan..
TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm İhalesi İçine Geri Sayım Başladı!
TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm İhalesi İçine Geri Sayım Başladı! İstanbul’da en büyük kentsel dönüşüm alanları arasında yer alan TOKİ Tozkoparan Kentsel Dönüşüm projesinde sona gelindi. Güngören kentsel dönüşüm projesi arasına..
TOKİ’den Ev Almak Caiz mi Cübbeli
TOKİ’den Ev Almak Caiz mi Cübbeli Devlet tarafından dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmaları için geliştirilen projeler kapsamında değerlendirilen TOKİ; kura sonucunda belirli kişilerin, ev bedeli pahası kadar ödeme yapması..
TOKİ Şanlıurfa Maşuk Evleri Teslim Tarihi Açıklandı
TOKİ Şanlıurfa Maşuk Evleri Teslim Tarihi Açıklandı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Şanlıurfa’da gerçekleştirilen Maşuk Evleri konut projesi için beklenen teslim tarihi açıklandı. Türkiye’nin dört bir yanında konut projeleri..
Toki emekliler için başvuru şartları
Toki emekliler için başvuru şartları Emekli olan insanların ev ihtiyaçlarının karşılanması konusunda en önemli alternatiflerden bir tanesi de Toki yapıları olarak öne çıkmaktadır. Nitekim Toki konutlarına sahip olmak isteyen emekli..
TOKİ Ödeme Kampanyası İle Yüzde 20 İndirim Müjdesi
TOKİ Ödeme Kampanyası İle Yüzde 20 İndirim Müjdesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından düzenlenen borcunu erken ödeyen kişilere yapılan indirim kampanyası için yeni müjde verildi. TOKİ Başkanı Turan tarafından..
TOKİ Adana’ya 627 Konut Müjdesi
TOKİ Adana’ya 627 Konut Müjdesi Adana’da yeni projeler üretmeye devam eden TOKİ 23 Mayıs 2018 tarihinde 627 adet konut için ihaleye çıkacağını duyurdu. Saat 14:30 itibari ile başlayacak olan ihalede..
TOKİ Şile Projesi İçin Detaylar Açıklandı
TOKİ Şile Projesi İçin Detaylar Açıklandı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ İstanbul’da gerçekleştireceği yeni projesi için ihale aşamasını tamamladığını duyurdu. Yapılan ihale ile beraber TOKİ Şile projesi kapsamında toplamda 112..
KİPTAŞ Silivri’de Sadece 195 Bin Liraya Konut Satacak
KİPTAŞ Silivri’de Sadece 195 Bin Liraya Konut Satacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşları arasında yer alan KİPTAŞ ucuz konut üretimi ile İstanbulluların konut sahibi olmalarını sağlamak amacı ile projeler geliştirmeye devam..