TOKİ İletişim Numarası Nedir?

Türkiye’de sosyal konut denildiğinde akla ilk gelenlerin başında yer alan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı özellikle de alt gelir grubu ve emekli konutları ile yüksek ilgi görmektedir. Yapılan konut projeleri her geçen gün sayı olarak artarken projeler hakkında bilgi almak isteyen kişiler ise TOKİ telefon numarası üzerinden aramalarda bulunuyor. Peki, TOKİ iletişim numarası nedir?

TOKİ’nin Telefon Numarası Kaç?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Ankara merkezli olarak hizmet vermekte olup aynı zamanda İstanbul’da da hizmet binası bulunmaktadır. Bu nedenle konut projeleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler TOKİ iletişim numarası olarak bu iki numara üzerinden bilgi alabilmektedir. TOKİ satış duyuruları düzenli olarak kurumun internet sitesi üzerinden yapılmakta olup yine bu duyuruları da takip ederek tüm detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür. Türkiye geneli satış duyuruları kurumun internet sitesinde yer alan duyurular bölümünden yayımlanmakta olup, yan bölümde yer alan detay yazısına tıklayarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)

Ankara Merkez Bina

Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent – Çankaya / ANKARA

Tel: 0(312) 565 20 00 Faks: 0(312) 266 77 48

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)

İstanbul Hizmet Binası

Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı)

34307 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Tel: 0(212) 495 40 40 Faks: 0(212) 470 03 16

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz