TOKİ İstanbul’a Yeni Ucuz Konut Projesi İle Gündemde

İstanbulluların konut sahibi olma umutlarını devam ettirmelerini sağlayan TOKİ ucuz konut projeleri devam ediyor. Toplu Konut İdaresi 2 tanesi Mart ayında 1 tanesi de Nisan ayında olmak üzere 3 farklı ihale ile toplamda 1.692 adet konut üretimi gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

TOKİ Güngören Kentsel Dönüşüm Projesi 224 Adet Konut

Toplu Konut İdaresi 224 adet konut için ihaleye çıkacak. TOKİ Tozkoparan Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi için ihale 5 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. İhale kapsamında toplamda 224 adet konut inşa edilecek. İhale saat 14.30’da başlayacak ve konutların yanı sıra projede çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da gerçekleştirilecek.

TOKİ Silivri 1. Etap Konut Projesi 598 Adet Konut

TOKİ Silivri Alipaşa Mahallesi konut projesi kapsamında 1. Etap olarak 598 adet konutun ihalesini 28 Mart tarihinde gerçekleştirecek. İhale saat 14.30 da başlayacak ve yine konut üretimine ek olarak alt yapı ve çevre düzenleme işlemleri de ihaleye dâhil edilecek.

TOKİ Silivri 2. Etap Konut Projesi 758 Adet Konut

Yine 29 Mart 2018 tarihinde ve 14.30 saatinde gerçekleştirilecek olan TOKİ ihaleleri arasında yer alan ihalede 758 adet konutun proje ihalesi yapılacak. Konutlara ek olarak 24 adet ticari ünite, cami ve okul inşaatı da ihaleye içerisinde yer alacak.

TOKİ Şile 3. Etap Konut Projesi 112 Adet Konut

3 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan ihale ile Şile sınırları içerisinde 3.etap ihalesi yapılacak. İhale ile beraber 112 adet konutun inşaatı için gerekli ilk adım atılmış olacak.

06

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz