İstanbul’da hemen teslim konut projeleri arasında yer alan ve satış fiyatları ile dikkat çeken TOKİ Kayaşehir konutları için 2+1 kura çekilişi gerçekleştirildi. TOKİ İstanbul Kayaş

TOKİ Kayaşehir 2+1 Konut Çekilişi Gerçekleştirildi 
İstanbul’da hemen teslim konut projeleri arasında yer alan ve satış fiyatları ile dikkat çeken TOKİ Kayaşehir konutları için 2+1 kura çekilişi gerçekleştirildi. TOKİ İstanbul Kayaşehir’de 1.892 adet konutu satacağını duyurmuş ve başvuru sürecini başlatmıştı. Başvuru süresinin sona ermesinin ardından başvuruda bulunan kişiler arasında bu ucuz konutları almaya hak kazanan kişilerin belirlenmesi amacı ile kura çekimi aşamasına geçilmişti. 
1.023 Konut Sahibi Belirlendi
TOKİ Kayaşehir 2+1 konutları arasından satın almaya hak kazanan kişilerin belirlenmesi için TOKİ kura çekimi yaptı. Kura çekimi 42. Noterlik gözetiminde Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. 
Kura çekimi için gerçekleştirilen törene çok sayıda vatandaşın yanı sıra Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik’te katıldı. Satışa sunulan 1.023 konut için TOKİ toplamda 24 bin 146 kişinin başvuruda bulunduğunu açıklamıştı. Bu kişilerden 899 tanesi engelli kadrosu, 131 tanesi gazi ve şehit yakınlarından oluşurken geriye kalan 23 bin 116 kişilik başvuru ise normal vatandaşlardan oluştu. 
Adı Kurada Çıkan Kişiler Hemen Taşınabilecek 
2+1 kura çekilişi ile adı kuradan çıkan ve TOKİ Kayaşehir projesinden daire satın almak isteyen kişiler yılbaşına kadar hemen evlerine taşınma hakkına da sahipler. Mahalle konseptinin işlendiği ve yatay mimarinin kullanıldığı TOKİ Kayaşehir projesi bu anlamda da büyük ilgi görüyor ve sonraki projelere de örnek teşkil ediyor.  

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.