İstanbul’da TOKİ tarafından gerçekleştirilen konut projeleri arasında yer alan TOKİ Kayaşehir projesinde beklenen kura çekimi gerçekleştirildi. Yapılan çekilişin ardından hak sahip

TOKİ Kayaşehir 2017 Kura Sonuçları Açıklandı
İstanbul’da TOKİ tarafından gerçekleştirilen konut projeleri arasında yer alan TOKİ Kayaşehir projesinde beklenen kura çekimi gerçekleştirildi. Yapılan çekilişin ardından hak sahipleri belirlenirken satışa sunulan 1.892 konut için tam 39 bin 179 başvuru gerçekleşti.  TOKİ Kayaşehir 2+1 daireler için 4 Ekim tarihinde kura çekilişi yapılırken, 1+1 daireler ve 3+1 daire tipi için ise 5 Ekim tarihinde kura çekilişi gerçekleştirilerek hak sahipleri belirlendi. 
TOKİ Kura Sonuçları Açıklandı 
Toplu Konut İdaresi tarafından gerçekleştirilen kura çekimi ile daire almaya hak kazananlar ilan edildi. 

Kurada asıl hak sahiplerinin yanı sıra yedek hak sahipleri de belirlendi. Kura çekiminde ismi çıkmayan kişiler ise yatırmış oldukları TOKİ başvuru bedeli için 10 Ekim 2017 tarihinden sonra başvuruda bulunmak üzere yetkili banka şubelerinden geri alma işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Kurada ismi çıkan ve konut almaya hak kazanan kişiler ise 16 Ekim ile 7 Kasım tarihleri arasında TOKİ Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayarak gerekli işlemleri resmi olarak tamamlayacaklar. 
TOKİ Kayaşehir Fiyatları Ne Kadar?
İstanbul’da gerçekleştirilen TOKİ projeleri arasında yer alan TOKİ Kayaşehir projesi rekor oranda başvuru alması ile dikkat çekmişti. Projede satışa sunulan 1+1 daireler 144 bin liradan başlarken 2+1 daireler ise 220 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştu. 3+1 dairelerin fiyatları ise 339 bin liradan başlıyordu. 

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.