Kayaşehir’de Yapılacak Olan 399 Konut ve 33 Dükkanın İhalesi Yapıldı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul’un Başakşehir ilçesinin Kayaşehir mahallesinde 339 konut ve 33 dükkanın inşa edileceği projenin ihalesi yapıldı.

Modern Mimari Anlayışı Hakim

12 Haziran Pazartesi günü ihalesi gerçekleştirilen proje kapsamında Başakşehir Kayaşehir’de 339 konut ve 33 dükkan inşa edilecek. Projede bulunan konutlar arasında 171 tanesi 2+2 tipinde, 164 tanesi 3+1 şeklinde ve 64 tanesi de 4+1 şeklinde inşa edilecek.

İhalesi gerçekleştirilen projede konut bloklarının birbirlerinin önünü kesmemesi adına bloklar, kaydırılarak konumlandırıldı. Ticari alanların, aktif taşıt yolu ile ilişkilendirilen projede, cephe tasarımlarında modern mimari anlayış hakim kılındı. Proje ile yerleşim alanı, dükkanlar, çocuk parkları, spor sahası, fitness alanı, meydan ve peyzaj ile sunulan sosyal imkanlarla birlikte çok daha sosyal bir çevre imkanı sunan yeni bir yaşam merkezi amaçlanıyor. Bina cephelerinde kaplama tuğlaları ve ahşap görünümlü kompakt laminantlara yer verildi.

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM


  1. Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'td_comment' not found or invalid function name in /home/emlakdanismanlar/public_html/wp-content/plugins/ad-inserter/ad-inserter.php on line 8274

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz