TOKİ Şanlıurfa Maşuk Evleri Teslim Tarihi Açıklandı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Şanlıurfa’da gerçekleştirilen Maşuk Evleri konut projesi için beklenen teslim tarihi açıklandı. Türkiye’nin dört bir yanında konut projeleri inşa eden ve bu sayede binlerce kişinin ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştüren TOKİ Şanlıurfa’nın Maşuk bölgesinde şimdiye kadar 6 bin 307 konut inşa etti.

528 Konut Hak Sahiplerine Teslim Edilecek

TOKİ Başkanı Ergün Turan Maşuk Evleri kontu projesi hakkında yapmış olduğu açıklamalarda hali hazırda 3 bin konutun inşasına devam ettiklerini söyledi. Yapımı tamamlanan 528 adet konutun ise hak sahiplerine teslim edilmeye başlanacağı müjdesini veren Turan 2 Temmuz 2018 itibari ile başlayan teslimlerin 27 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edeceği öğrenildi.

TOKİ Yeni Bir Şehir Kuruyor

TOKİ Şanlıurfa Maşuk evleri hakkında bilgilendirmede bulunan Turan Şanlıurfa Maşuk projesini, canlı bir kentsel yaşam ve sosyal altyapılara erişim kolaylığı ile semt kültürünü yansıtacak bir yaklaşım ile inşa ettik. Bölgede konut ihtiyacını karşılamanın ötesinde yeni yerleşim alanları, yeni bir şehir oluşturuyoruz. Kent kimliği ve merkezi niteliklerle güçlü bağları olan, halkımızın beklentilerine yanıt veren, güçlü fiziki, sosyal altyapısı bulunan yeni yerleşim alanları inşa ediyoruz.” diyerek projeye verdiği önemi bir kere daha vurguladı. Üretilen konutlar 3+1 daire ve 4+1 daire olarak tasarlanırken geniş balkonları ve peyzaj çalışmaları ile üst seviye bir yaşam vadediyor.

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz