TOKİ Şile Projesi İçin Detaylar Açıklandı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ İstanbul’da gerçekleştireceği yeni projesi için ihale aşamasını tamamladığını duyurdu. Yapılan ihale ile beraber TOKİ Şile projesi kapsamında toplamda 112 adet konut üretileceği ilan edildi.

TOKİ Şile Konutları İle Mahalle Konseptini Yaşatacak

Gerçekleştirilecek olan konut projesi kapsamında Toplu Konut İdaresi dikey mimariden vazgeçerek tamamen yatay mimariye yönelecek. Projede yer alan konutlar zemin+1 kat olarak inşa edilecek. Projede TOKİ daire tipi olarak 2+1 daire tipini tercih edecek. Eski Türk evlerinin mimarisini yansıtacak şekilde tasarlanan konutlara ek olarak spor alanları, oyun parkları ve geniş peyzaj alanı ile proje içerisinde yaşayan kişilere tam bir mahalle havası yaşatacak.

 

 

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz