TOKİ’den 25 İlde Açık Artırma!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), toplam 13 ilde 151 iş yerini, 12 ilde de 136 konutu açık artırma yöntemi ile satışa sunacağını yazılı açıklama ile bildirdi.

Açık Artırma İle Satışlar

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yaptığı yazılı açıklama ile 13 ilde 151 iş yeri, 12 ilde ise 136 konut için açık artırma ile satış sunumu gerçekleştireceğini bildirdi. Açık artırma, 1 Haziran 2017 tarihinde saat 11.00’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezi ve İstanbul Şişli’deki Radisson Blue Hotel’de gerçekleştirilecek. Açık artırma ile ilgili detaylı bilgiler, www.toki.gov.tr ve www.turyap.com.tr adreslerinden alınabileceği gibi 444 86 54 numaralı telefondan da alınabilecek.

13 İlde 151 İş Yeri

İş yerlerinin satışa sunulacağı iller; Bitlis, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, İzmir, Konya, Kütahya, Niğde, Rize, Sakarya, Sivas, Yozgat ve Zonguldak olup, iş yerlerine yüzde 25 peşin ve 120 ay vade imkânı sunulacak.

12 İlde 136 Konut

Konutların satışa sunulacağı iller; Ankara, Bursa, Bingöl, Elazığ, Erzurum, Giresun, İstanbul, Kocaeli, Malatya, Manisa, Nevşehir ve Samsun olup, konutlara yüzde 12 – 25 peşin ve 120 – 180 ay vade imkânı sunulacak.

Satışa Sunulan Taşınmazlar

Ankara (Kuzey Ankara Projesi) 67 konut, Ayaş’ta 2 konut, Bitlis Merkez Atatürk Mahallesi ticaret merkezinde 24 iş yeri, Çorum Alaca, Dodurga ve Kargı’da 7 iş yeri, Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu Mahallesi’nde ticaret merkezinde 5 iş yeri, Erzincan Merkez Yalnızbağ ve Yoğurtlu beldelerinde 13 iş yeri, İstanbul Ataşehir’de 30 konut, Tuzla’da 3 konut, İzmir Çeşme’de 6 iş yeri, Kocaeli Çayırova’da 10 konut, Rize Merkez Hamamderesi’nde 23 iş yeri, Sakarya Sapanca’da 34, Taraklı’da bir iş yeri, Sivas Sarkışla’da 17, Zara’da 2 iş yeri

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi buraya giriniz