Gaziantepte Yeni Toki Projeleri 2017-2018

/ 8 Kasım 2017 / 98 / yorumsuz
Gaziantepte Yeni Toki Projeleri 2017-2018

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) her geçen gün başarılı çalışmalarla isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Son zamanlarda gündeme gelen konut projeleri sayesinde TOKİ

TOKİ’den Gaziantep’e Büyük Yatırım!
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) her geçen gün başarılı çalışmalarla isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Son zamanlarda gündeme gelen konut projeleri sayesinde TOKİ, ülkemizde pek çok insanı ev sahibi yapmayı planlamaktadır. En son hazırladığı projeler arasında yer alan Gaziantep projesi, gayrimenkul alanında büyük ses getirmiş ve adından söz ettirmiştir. 
Gaziantep Büyük Konut ihalesini Alıyor
Gaziantep ülkemizin en güzel şehirleri arasında yer almakta birlikte son yıllarda yaptığı konut çalışmalarıyla da bilinmektedir. En son TOKİ ile yaptığı çalışmada, 596 konutluk projesini hayata geçirmeyi planlamaktadır. Buna bağlı olarak şehirde çalışmalar yapmakta ve uygun sahayı bulmak için kolları sıvamaktadır.
TOKİ’nin En Büyük Konut üretim Alanları Gaziantep’te!
Gaziantep şehrinin yüz ölçümü ve nüfus açısından büyük olması, şehrin konut ihtiyacının da fazla olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple Gaziantep’te birçok sayıda konut çalışması yapılmaktadır. Aynı zamanda TOKİ’nin yaptığı hemen her projede yer alan Gaziantep, ülkemizin en büyük konut üretim alanları içerisinde yer almaktadır. 

Gaziantep’te Dev Konut Projesi
TOKİ son projesiyle Gaziantep’e yatırım yapmayı amaçlamakta ve 596 konutluk projeyi hayata geçirmeyi planlamaktadır. Bu konut projesi kapsamında hazırlanacak konut alanında her türlü sosyal faaliyet alanı bulunacaktır. Aynı zamanda alan mahalle konsepti ile hayata geçirilecek, böylece mahalle kültürünün devamlılığı sağlanacaktır. Büyük bir yaşam merkezi olarak tasarlanan proje, gerekli çalışmalar tamamlandığı anda uygulamaya konulacaktır.

Kaynak:Emlakdanismanlari.com  

Kaynak : Emlakdanismanlari.com


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Emlakdanismanlari.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Emlak Danışmanlarımız'dan daha fazla bilgi almak için Soru sorabilir, veya görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.